Bronzen schedel 21e eeuw op zwart marmeren sokkel, in goede staat 37x17x13cm Cond:G
Twee 19e eeuwse Portugese religieuze houtgestoken figuren (3 armen missen) 30x32cm. Cond.: R
Bronzen figuur 19e eeuw, voorstellend twee vissende kinderen (hengel afgebroken) 21x32x11cm. Cond.: R-G
Antieke Jugendstil figurengroep omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met duif, hinde en hertenjong, op marmeren voet 2 kleurig bronskleurig gepatineerd 31x48x12cm Cond:G
Groot antiek beeld op marmeren voet door Arthur Waagen getiteld de tresse omstreeks 1880(compositiemetaal)schipbreukeling 69cm Cond:G
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, voostellende een naakte vrouw met duif in haar hand met marmeren sokkel.
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een naakte vrouw met schaapsvacht, gesigneerd G.Haberti, staande op marmeren voet 39,5cm Cond;G
Zeer grote antieke Chinese houtgesneden Guan Yin omstreeks 1900 (vinger mist) staande op karper, verder in goede originele staat 89cm
Bronzen figuur 21e eeuw, voorstellende een mannelijk profiel met stilte aanduiding, gemonteerd op marmeren sokkel Cond:G
Bronzen figuur 21e eeuw voorstellende een sigaarrokende man, met zwart marmeren sokkel, gesigneerd:Major Flagstiff, in goede staat 47x18x22cm
Antieke figuur door Henrijk Kossowski (1855-1921) engel met hoorn des overvloeds(amor mist boog en pijl) titel, Lábondance compositiemetaal 66cm Cond:R
Oude compositiemetalen Romeinse discuswerper omstreeks 1930 met houten en marmeren voet 23,5x16x7,5cm Cond:G
Bronzen buste van Simon Carmiggelt 2e helft 20e eeuw nin goede staat 11cm.
Bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, gesigneerd Milo voorstellende een knielende man
Bronzen Faun met blaasinstrument ca. 1930, gesigneerd Kat (met gietstempel). In goede originele staat 46cm.
Antieke figuur omstreeks 1900 op marmeren voet, voorstellende een dame met hooivork getiteld le Ble door L Madrassi. compositie metaal 55cm Cond:G
Antiek Frans beeld getiteld Moulin, voorstellende een jongen met walnoot en molentje(scheur in voet, en molentje beschadigd) compositie metaal 58cm Cond:R
Groot antiek Jugendstil beeld omstreeks 1900, voorstellende een vrouw met engel op marmeren voet gesigneerd Ferrand, compositie metaal(scheur in arm) Cond:R
Houten heilig figuur 18e-19e eeuw met restpolychromie. Handen missen en kroon beschadigd H.: 40cm. Cond.: R
Twee bronzen boekensteunen 21e eeuw gesigneerd C.J verhoef, voorstellende twee staande maribu's op marmeren voet 24,5x15x10cm Cond;G
Art Deo figuur omstreeks 1920, voorstellende een liggende windhond op marmeren sokkel (marmer iets beschadigd) 20x43x12cm Cond:R/G
Groot Art Deco beeld, voorstellende een bronstig Edelhert van compositie metaal, op natuurstenen sokkel(breuk) omstreeks 1920, 27x50x24cm Cond:R
Zware moderne bronzen 2 lichts kandelaar, voorstellende een stam met naakt liggende vrouw, in goede staat. 28x27x19cm Cond:G