Antiek drie-delig zilveren tafelbestek met florale motieven op steel en bak. Duitsland 800/000
Tien delen zilveren bestek: 2 tafellepels, 2 tafelvorken, 1 tafelmes, 2 botermessen en 3 fruitmesjes. Zilver 800/000 en 835/000. Diverse meestertekens.
Antieke zilveren breischede met haak, 835/000, MT.: onleesbaar, L. 15.5cm., ca. 21gr., Cond.:U
Etui met 12 Hollands zilveren lepeltjes 835/000, MT.: W.Hooijkaas, Schoonhoven, L.10.5cm., Samen ca. 160gr.
Zes Hollands zilveren longdrinklepels. Z800 gekeurd. Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten/Rolde L. 14cm., Ca.93gr., Cond.:U
Twee Hollands zilveren 800/000 gebaktangen, tulpmodel met 1 opengewerkt heft . Importeursteken.: G.T.Smit, Giete/Rolde, L. 20cm., Totaalgewicht ca. 140gr. Cond.:U
Kristallen waaiervormig geslepen bonbonschaal met Hollands zilveren hengsel met parelrand, 835/000 MT.:onduidelijk ( J.S.?) 5.5xø11.5cm., Cond.:U
Drie zilveren orchidee vaasjes met fijne parelrand aan de kelk, 1e en 2e gehalte zilver. H.10cm., Cond.:U
Zeven Hollands zilveren theelepeltjes met bloemmotief en 1 lepel met bak van 2.50 gulden munt uit 1939, 835/000, samen ca. 99gr.Cond.:U
Zeven zilveren likeurlepeltjes met zilveren roomlepel,. 80/000 eind 1900 Importeursteken.: G.T.Smit, Gieten, ca. 82gr. Cond.:U
Opaline vaas op Hollands zilveren voet, 835/000, Grootkeur, Jaarletter: H:1967, MT.: Gebr.Huisman, Schoonhoven. 28xø10cm. Cond.:U
Lot van vijf zilveren briefopeners van diverse gehaltes, 800 t/m 925/000. Totaal gewicht ca. 146gr.
Twee grote oude plated kopergeslagen hengselschalen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 40x32x26cm. en 34xø35cm.
Twee delen kopergeslagen plated; 1x vaas 20xø15cm. en 1x presenteertablet 2e helft 20e eeuw 4x50x30cm. Cond.: G