H.W. Eckhardt. Circa 1930. Boerenerf met waterput en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
F.A. Philips. 1835 - 1903. Boerderij met vee en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 76 x 50 cm. In goede staat.
Gesigneerd Japans werk. Forellen. Illustratie of houtsnede. Afmeting: 35 x 24 cm. In goede staat.
Drie Japanse werken. Bestaande uit: Samurai krijger. Figuren in landschap. Twee vechtende figuren. Houtsnedes op papier. Afmeting: 24 - 25 cm. In goede staat.
Twee oude schilderijen. E. Klausen. Landschap. + S. Schredtke ?. Landschap. Olieverf op papier. Afmeting: 15 x 15 cm / 18 x 13 cm. In goede staat.
Dirkjan Ribbeling. 1932 - 2013. Abstract figuratieve voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: 110 x 80 cm. In goede staat.
Twee nadruk etsen Rembrandt van Rijn. Eén maal drie portretten, annotatie 1657. Eén maal bruggetje, annotatie 1645. Afmeting: 17 - 23 cm. In goede staat.
18e Eeuwse botanische hortus gravure. Handingekleurd. Caryophyltus Plenus minia to colore. Afmeting: 42 x 50 cm. In goede staat.
Alberto Schunk. 1947 - ............... Duitse School. Amor. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Jos Hoevenaar. 1840 - 1926. Gevlochten mand met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: 48 x 58 cm. In goede staat.
Gesigneerde Pin Up lithografie. Twee dames met kousen en twee poezen op bank. Door Henry Schneider 1997. Lithografie op papier. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Meisje met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 20 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands landschap met koeien en knotwilg. Olieverf op paneel. Afmeting: 22 x 15 cm. In goede staat.
Otto Lais. Twee figuren. Gemengde techniek op paneel. Afmeting: 40 x 57 cm. In goede staat.
C. Cornelisz. 21e Eeuw. Stilleven met roemer, citroen op tafel. Olieverf op paneel. Afmeting: 20 x 25 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Engelse School. 19e Eeuw. Landschap met baai, zeilboot en figuur. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 25 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Frans familie wapen/heraldiek. L.M. Carmin Dieu Nous Conduise. Anno 1786. Aquarel op papier. Afmeting: 35 x 50 cm. In goede staat.
Twee maal onduidelijk gesigneerd. Duitse School. Winterlandschappen. Olieverf op paneel. Afmeting: 19,5 x 14,5 cm. In goede staat.
Ongesigneerd antiek schouwstuk. Circa 1900. Vaas met bloemen op tafel. Olieverf op linnen. Afmeting: 103 x 60 cm. In goede staat.
Theo Wiegman. Stilleven, keramieken vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 90 cm. In goede staat.
Ohara Koson. Japan. 1877 - 1945. Roofvogel. Houtsnede op papier. Afmeting: 17,5 - 33,5 cm. In goede staat.
Viervelden ikoon. Met linksonder St. Joris te paard. Rechtsonder St. Demetrius. Linksboven St. Michael. Rechtsboven martelaar/soldaat. Met zilveren rizza van 12-lotig zilver, B.W.G. Gedateerd onder Mi...
Jan van Delft. 1928 - . Dorp aan het water. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Zeldzaam 50er - 60er jaren reisjournaal met 28 karikatuur aquarellen Indonesië - Rotterdam. Erg leuk !! Afmeting: 24 x 27 x 1,5 cm. In goede staat.
Hobbe Smith. 1862 - 1942. Riviergezicht. Aquarel op papier. Afmeting: 45 x 28 cm. In goede staat.
Affiche Toulouse Lautrec 1959. Musée Jacquemant André. Portret Toulouse Lantrec. Afmeting: 70 x 50 cm. In goede staat.
Jacoba Stuiveling. 1917. Mand met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 53 cm. In goede staat.
Aris Knikker. 1887 - 1962. Riviergezicht met boten. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Kapitale 19e eeuwse vergulde lijst met 20e eeuwse schildering. Gesigneerd Böhm. Meisje met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 100 cm. In goede staat.
Ter Meulen. Circa 1900. Schaapskudde bij avond. Olieverf op paneel. Afmeting: 54 x 39 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Havengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: 27 x 34 cm. In goede staat.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Bloembollen met boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Jacob van Rossum. 1881 - 1963. Binnenhofje met vrouw. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 - 20 cm. In goede staat.
Jan Mankes. 1889 - 1920. Kraai. Houtsnede op papier. Afmeting: 21 x 26 cm. In goede staat.
19e Eeuws Neogotisch kerkelijk ikoon. Schilderstuk met bladgoud in eiken lijst. Afmeting: 90 x 62 x 50 cm. In goede staat.
Paul Citroen. 1961. 1896 - 1983. Meisjesportret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Anton Karssen. 1945 - ....... . Hollands ijsgezicht met boot en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 21 cm. In goede staat.
Gesigneerd Otto Strijensky. Circa 1880. Kinderen bij opa en oma met vlieger. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 57 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Boer met ploegende ossen bij Rutbeek. Olieverf op paneel. Afmeting: 85 x 62 cm. In goede staat.
L. Hoevenaar. Circa 1900. Paarden aan het voeren bij paardenstal. Olieverf op paneel. Afmeting: 41 x 50 cm. In goede staat.
G. Post-Greve. 1913 - 1990. Antieke platbodems. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Stieren op draf met hond. Olieverf op linnen. Afmeting: 90 x 60 cm. In goede staat.
Carl de Cazada. 19e Eeuw. Portret 19e eeuwse dame met sieraden. Olieverf op linnen. Afmeting: 75 x 60 cm. / 99 x 92 cm. In goede staat.
Willem Vester. 1824 - 1895. Hollands landschap met koeien. Bijschilderingen. Olieverf op paneel. Afmeting: 48 x 29 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Rijlaarsdam. 1911 - 2007. Man met harmonica lezend in krant. Aquarel op linnen. Afmeting: 28 x 30 cm. In goede staat.
Nicholaas Riegen. Engels kustgezicht met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 43 x 32 cm. In goede staat.
Henry Schouten. Belgische School. 1857 - 1927. Landschap met schapen, ram en herderin. Olieverf op linnen. Afmeting: 80 x 120 cm. In goede staat.
Bois? Onduidelijk. 19e Eeuw. Groot werk. Hollandse platbodems op volle zee met figuren. Gerestaureerd en gedoubleerd. Afmeting: 110 x 150 cm. In redelijk/goede staat.