Evert Moll. 1878 - 1955. Stadsrand met villa's en boerderij. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 50 cm. In goede staat.
Cornelis van der Zwalm. 1894 - 1955. Spoorbrug in Rotterdam met boten en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 100 x 150 cm. In goede staat.
Oepts. 1960. Huisje in de duinen. Olieverf op paneel. Afmeting: 32 x 24 cm. In goede staat.
P.J.A. Wagemans. 1879 - 1955. Gezicht op Delfshaven. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Henk Schuring. 1928 - 1984. Zwolle. Abstracte compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 60 cm. In goede staat.
G. Wiegman. 1875 - 1964. Sleepboot met aak in Rotterdamse haven. Olieverf op linnen. Afmeting: 35 x 70 cm. In goede staat.
Martinus Nefkes. 1866 - 1941. Landschap met schaapskooi comming sheep met herder. Olieverf op linnen. Afmeting: 40 x 60 cm. In goede staat.
Veronica Pellan? '58. Moderne abstracte compositie. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 43 x 56 cm. In goede staat.
Henk Schuring, Enschede. 1928 - 1984. Abstracte kleurrijke compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 60 cm. In goede staat.
Arend van de Pol. 1886 - 1956. Hollands landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: 38 x 49 cm. In goede staat.
Evert Rabbers. 1875 - 1967 Enschede. Koe met kippen in zonnige stal. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 24 cm. In goede staat.
W. Müller. Eind 19e eeuw. Meisjesportret Maria Miniscalo. Houtskool opgehoogd met wit. Buitengewone kwaliteit !! Gemengde techniek op papier. Afmeting: 48 x 36 cm. In redelijk/goede staat.
Paul Citroen. 1961. 1896 - 1983. Meisjesportret. Zwarte inkt op papier. Afmeting: 13 x 18 cm. In goede staat.
Jean Leon. 21e Eeuw. Belgische School. Carrousel met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 25 x 20 cm. In goede staat.
A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met twee vissers. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Van Mourik. 20e Eeuw. Hollandse School. Platbodem op zee. U.K. 6 in de zeilen. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1700. Engel liggend op kruis. Olieverf op linnen. Afmeting: 25 x 41 cm. In goede staat.
A.M. Gorter. 1866 - 1933 Almelo. Eenden aan de waterkant met knotwilgen. Aquarel op papier. Afmeting: 40 x 50 cm. In goede staat.
B.C. van Ettinger. 1975. 1916 - 1991. Straat in Voorburg, stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Hollandse School. 18e - 19e Eeuw. Fries interieur met figuur. Olieverf op linnen. Afmeting: 45 x 53 cm. In redelijke staat.
Jan Korthals. 1916 - 1972. Strandgezicht met twee figuren. Olieverf op papier. Afmeting: 48 x 62 cm. In goede staat.
Anton Heyboer. Spetterkip. Olieverf op papier. Afmeting: 36 x 39 cm. In goede staat.
Viatcheslav Nabaton. 1979. Russische School. IJsvissen in Rusland. Olieverf op paneel. Afmeting: 17,5 x 24,5 cm. In goede staat.
A.F. Wagemans. Circa 1930. Cafe restaurant A.B. te Enschede. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.