Tien-delig Duits Marcolini Meissen theeservies. Circa 1800. Bestaande uit: theepot (tuit beschadigd + chips bloem), theebus (dop gelijmd), suikerdoos (deksel gelijmd), 7x kop + 8x schotels (1 schotel ...
Grote Majolica bloempot op zuil. Gemerkt 1345. Paars-kleurig met zes phenixen. Afmeting: H 125 x Ø 60 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Zeldzaam 19e eeuws Duits historisme Heubach bord. Handbeschilderd met portret en goud decor. Geschilderd door Arma Hillmayer, nach J. Stieler. Afmeting: Ø 24,5 cm. In goede staat.
Duitse Meissen porseleinen pronkvaas met floraal/slangen en goud decor. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Engels kerstservies. Masons Ironstone Christmas Village. Designed Marsten Mandrajji. Bestaande uit: 6 maaltijd borden, 6 soepborden, 6 ontbijtborden, theepot, 12 kop en schotels, cake-schaal, bonbon-s...
Negen delen Herend porselein. Onder andere: Cake set, roomstel et cetera.. Floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 9 - 40 cm. In goede staat.
Twee grote Hollandse polychrome Colenbrander Ram vazen. Arnhem Holland. Model nr. 29. Schilder W.C. Afmeting: 21 x Ø 13 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram borden. Arnhem Holland. Circa 1920. Decor barsten. Model nr. 29. Schilder A.K. Eén bord twee chips glazuur. Afmeting: 7 24,7 cm. In goede staat.
Twee Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Met originele doos. Circa 1920. Model nr. 13. Schilder A.P. Decor Volop. Afmeting: 9,8 x Ø 10,2 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil terracotta wandplaquette. Letter D BB 5299. Circa 1900. Afmeting: Ø 33 - 35 cm. In goede staat.
Vier-delig porseleinen servies met zilveren monturen. Handbeschilderd met floraal decor. Circa 1900. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse Delftse Fayence preekstoel met twee figuren. Gesigneerd van Duijn. Beschadigd. Afmeting: H 30 cm. In matige staat.
Zeer groot Majolica tafelstuk (jardiniere) in historisme-stijl. Polychrome Majolica. Met leeuwenkoppen en kariatiden. 20e Eeuw. Afmeting: 35 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Twee groene Majolica bloempotten op zuil. Nr. 128/28. Met ranken decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 73 x Ø 28 cm. In goede staat.
Antieke handbeschilderde Duitse Heubach porseleinen plaquette. Gesigneerd L. Selger Fecit. Duitse monnik drinkt in de kelder. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.
Vijf-delig antiek polychrome Delfts Fayence kaststel. Gemerkt L.P.K. Beschadigingen. Afmeting: 18 - 24 cm. In redelijke staat.
Antiek vijf-delig Hollands Delfts Fayence polychrome miniatuur kaststel met floraal decor. Gemerkt APK. Enkele beschadigingen. Afmeting: H 12 - 15 cm. In redelijke staat.
Antiek drie-delig Dresden porseleinen inktstel. Handbeschilderd met goud decor. Circa 1920. Eén minimale chip inktpot-deksel onderrand. Afmeting: 6 x 19 x 14 cm. In goede staat.
Drie Hollandse Colenbrander polychrome Ram vazen. Arnhem Holland. Circa 1920. Nr. 292, 296, 301 Model nr.: 39. Schilder B.W.C. Decor Dun. Afmeting: 12,5 x Ø 9,2 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil bloempot op zuil met rozen decor. Circa 1915. Enkele chips + haarscheuren. Afmeting: H 89 x Ø 35 cm. In redelijke staat.
Grote Franse handbeschilderde Sevres porseleinen amfora vaas met figuren/goud decor + messing armaturen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 83 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Franse porseleinen schertzkan. Gesigneerd Jacob Petit. Huilende huisvrouw. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Majolica Jugendstil bloempot met floraal decor. Circa 1915. Gemerkt Donau 2. Enkele haarlijnen. Afmeting: H 16 x Ø 19 cm. In goede staat.
Zeldzame 18e eeuwse Hollandse Delftse Fayence tabakspot met notenhouten deksel. Floraal/vogel decor. Minimale beschadiging. Afmeting: H 29 x Ø 21 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Delftse Fayence wandplaquette met chinoiserie decor, vogel in bloesemboom. Bodemmerk. Beschadiging onderkant. Afmeting: 37 x 32 cm. In redelijk/goede staat.
Uitgebreid Duits Hutschenreuther porseleinen eetservies met floraal/goud decor. Selb Bavaria decor Dresden. Bestaande uit: 3 deksel terrines, 8 schalen, 2 sauskommen, 2 botervloten, 17 ontbijtborden, ...
Antiek Duits porseleinen theeservies met floraal en goud decor. Circa 1880. Bestaande uit: theekan, suikerpot/melkkan en zes kop + schotels. Gemerkt Waldenburg C. Tielsch. Afmeting: 9 - 28 cm. In goed...
Antieke Jugendstil polychrome Majolica bloempot met floraal decor. Nr. 982. Circa 1915. Afmeting: H 18 x Ø 21 cm. In goede staat.
Drie Duitse Meissen porseleinen soepborden met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.
Vier delen Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Presenteerschaal, sauskom. dekseldoos en bonbonschaal. Afmeting: 13 - 38 cm. In goede staat.
Vijf delen Duits Meissen porselein met Zwiebelmuster decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: twee schotels, twee schalen + klein bakje. Afmeting: 13 - 34 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Meissen porseleinen schaal met floraal/goud decor. Knauf. Circa 1920. Afmeting: Ø 29 cm. In goede staat.
19e Eeuwse porseleinen plaquette van Maria met Schwarzwalder houtgesneden omlijsting, welke voorzien is van edelweiss motief. Eén blaadje mist. Afmeting: 10 x 8 x 2 cm. In goede staat.
Zeven antieke Duitse Meissen porseleinen borden met floraal decor. Eerste helft 20e eeuw en ouder. Drie borden bodemrand chips. Afmeting: Ø 15 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Meissen porseleinen vleesschaal met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 30 cm. In goede staat.
Antiek Oostenrijks porseleinen servies met diverse vis decors. Victoria Carlsbad Austria. Onder andere: 12 kleine borden (divers), grote geschulpte schaal, sauskom, 12 borden, dekselschaal. Enkele chi...
Duits porseleinen Rosenthal Selb Bavaria deelservies. Decor Aida. 20e Eeuw. Bestaande uit: 18x kop + schotels, 8x diepe borden, 8x grote borden. Afmeting: 10 - 26 cm. In goede staat.
Twee grote 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met floraal goud decor. Gemerkt C.F. Minimale chip bovenrand. Afmeting: 28 x 19 x 13 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen vazen met goud decor. Gemerkt C.M. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee antieke Majolica vazen met figuren. Circa 1900. Genummerd. Eén hoofd gelijmd, minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 32 - 33 cm. In redelijk/goede staat.
Drie delen Hongaars Herend porselein. 20e Eeuw. Bestaande uit: asbak, dekselvaas en dekselschaal. Floraal/goud decor. Afmeting: 16 - 28 cm. In goede staat.
Drie delen antiek Duits porselein met Zwiebelmuster decor. Bestaande uit: Eier-verdeelschaal (10-delig) + 2 schenkkannen. Afmeting: 14 - 24 cm. In goede staat.
Antieke Duitse of Franse porseleinen verdeelschaal met handgeschilderd vogel met nest/goud decor. Circa 1900. Afmeting: 11 x 32 x 39 cm. In goede staat.
Groot porseleinen tafelstuk met cups + kinderen met manden + opgewerkte bloemen. Minimale chip mogelijk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 43 x 54 x 38 cm. In goede staat.
Grote Duitse steengoed vaas. Gesigneerd Arnold Brockhoff Stadtlohn. Afmeting: H 48 cm. In goede staat.
Acht stuks diverse oude/antieke Duitse porseleinen figuren. Onder andere: 7x Thüringen + 1x N. Kings. Enkele minimale chips. Afmeting: 9 - 19 cm. In goede staat.
Drie antieke Franse porseleinen borden met goud/figuren decor. Gemerkt. Circa 1880. Alle borden chip. Afmeting: Ø 22 - 28 cm. In redelijke staat.