Leuk Engels mahoniehouten bibliotheek-ladenkastje, geheel staande op hoge poten en trapvorm met 4 lades in goede staat (enkele stootplekken) 80x40x62cm.
Duitse notenhouten Louis Philippe kuifstoel ca. 1870, floraal gesneden. Bekleding versleten, verder in goede staat 124x76x90cm.
Twee breistoeltjes: 1x Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffering ca. 1920, 80x58x60cm. Cond.: G en 1x Oude Louis Quinze stijl armleunstoel van notenhout met zijde stoffer...
Eikenhouten Duitse bijzettafel ca. 1880 Grunderzeit met bandintarsia en marquetterie fineer op het blad. 65x64x50cm. Cond.: G
Oude (pallisander?) houten lectuurbak met koperinleg (Boulle) en floraal decor op het blad 20e eeuw in goede staat 42x50x20cm.
Oude mahoniehouten Queen Anne tafel ca. 1930 staand op klauwpoten in goede originele staat 70x90x60cm.
Antieke eikenhouten verstelbare rookstoel, ca. 1900, bekleed met zwart leder, in goede staat. 104x84x67cm.
Duitse mahoniehout fineer naaitafel ca. 1870 Louis Philippe in goede staat. mooi binnenwerk in de lade 78x48x39cm.
Bloementafel ca. 1900 van mahonie met messing poten en hekwerk 115x28x28cm. Cond.: G
Oud teakhouten 3-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 85x150x60cm.
Engelse eikenhouten klaptafel ca. 1900 met getorste poten in goede staat 65x80x100cm.
Oude wortelnoten fineer salontafel, uitklapbaar aan beide zijden met 1 lade en bronzen klauwpoten. Stijlmeubel 20e eeuw in goede staat 52x52x110cm.
Piedestal ca. 1920 In de vorm van een zuil creme-goud beschilderd in goede originele staat 109x29x30cm.
Wortelnoten Queen Anne theetafel ca. 1900 met lade en klauwpoten in originele staat 73x84x50cm. Cond.: G
Goudkleurige Louis Seize stoel 18e-19e eeuw met zijde stoffering 102x58x44cm. Cond.: R
Duitse mahoniehouten Louis Philippe armleunstoel ca. 1860 met velours stoffering in goede staat 100x60x60cm.
Oud teakhouten 2-persoons bankje, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 70x80x41cm.
Oude Hollandse mahoniehouten fineer 3-laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl. Lichte fineerschades 75x90x50cm. Cond.: R-G
Oude mahoniehouten fineer wandtafel met lade en bronzen versieringen 2e helft 20e eeuw. Stijlmeubel in goede staat 72x89x35cm.
Eikenhouten 19e eeuwse bijzettafel met 4-spant poot en geschulpt blad in goede staat 53x76x60cm.
Eikenhouten 18e-19e eeuws stoeltje in gothische stijl met draak in rugleuning en lederen bekleding (houtgepind, beschadigd) 95x28x28cm. Cond.: G
Indonesische Djatihouten kist 1e helft 20e eeuw met leder bekleed. Koper beslagen en met koperen nagels. Geheel in goede staat 28x64x33cm.
Twee prachtige rieten met houten stoelen 2e helft 20e eeuw in goede staat 103x63x75cm. en 100x80x61cm.
Amsterdamse School eikenhouten schrijfbureau ca. 1930 met origineel schrijfleer (heeft gestaan bij Kantoor Nederlandse Handelsmaatschappij) in zeer goede originele staat 77x75x125cm.
Notenhout fineer speeltafel 19e eeuw, lichte fineerschade bovenblad 77x80x80cm. Cond.: R
Oude theewagen met opklapbaar blad. Mahoniehout met eiken stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 71x87x45cm.
Oude Italiaanse beschilderde houten bijzettafel met floraal decor 20e eeuw in goede staat 56x49x33cm.
Antieke mahoniehouten spiegel met losse bewerkte kroon en facetgeslepen glas 19e eeuw 77x40cm. Cond.: G
Houten hutkoffer met ijzeren beslag ca. 1900 in goede originele staat 65x90x55cm.
Louis Seize spiegel uit de 19e eeuw van eikenhout met kroon en guirlandes 83x40cm. Cond.: R-G
Oude mahoniehouten halvemaan tafel met lade 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in goede staat 73x80x40cm.
Engelse Queen-Anne stijl armleunstoel ca. 1900 in goede staat 95x70x65cm.
Decoratieve mahoniehouten bloemtafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) 100xø25cm. Cond.: G
Mahoniehouten salontafel met facetgeslepen glazen blad, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 50x125x65cm.
Kleine Engelse mahoniehouten dames-secretaire met lade en schrijfklep 2e helft 20e eeuw in goede staat 97x53x38cm.
Wortelnoten Duitse Grunderzeit bijzettafel ca. 1880 met los tablet (theetafel) in originele staat 57x45x65cm. Cond.: G
Louis Seize stijl hocker 20e eeuw, gestoffeerd met zijde in zeer goede staat 48x47x45cm.
Grote antieke beklede (jutte met hout) hutkoffer ca. 1900 in goede originele staat 53x97x50cm.
Oosterse teakhouten salontafel (bijzettafel) met intarsia en floraal decor 20e eeuw 47x43x77cm. Cond>: G
Oude Louis Seize stijl spiegel van metaal 2e helft 20e eeuw, brons gekleurd 79x40cm. Cond.: G
Engelse antieke mahoniehouten bijzettafel ca. 1880 met 4-spant poot in goede staat 72x56x40cm.
Antieke eikenhouten salontafel ca. 1880 met onderling verbonden poeten in goede staat. Cond. G
Hollandse 4 laden commode 2e helft 20e eeuw met bronzen beslag in barokstijl 74x40x73cm. Cond.: G
Oude houten wandspiegel 2e helft 20e eeuw met facetgeslepen spiegel en bewerkte goudkleurige lijst in goede staat 87x60cm.
Engelse mahoniehouten bijzettafel ca. 1930 met koperen wieltjes en verlengbaar blad in goede staat 51x45x68cm.
Ronde bijzettafel met getorste poten en etage ca. 1900 in goede staat 59xø73cm.
Duitse mahoniehouten fineer spiegel ca. 1870 in goede originele staat 110x60cm.
Eikenhouten Henry Deux uittrek-tafel (zonder tussenbladen) met ballustervormige zuilen en kelk ca. 1880. In goede staat 75x100x110cm.
Bijzettafel Engels 18e-19e eeuw rondom en op het blad met intarsia, lichte fineerschade en spanningsscheur 57xø31cm. Cond.: R
Grote messing salontafel ca. 1980 met facetgeslepen glas (1 onderste plaat mist). Wortelnoten effect op de poten 40x78x130cm. Cond.: R
Oude messing sidetable ca. 1980 met facetgeslepen platen en wortelnoten effect op de poten 75x115x38cm. Cond.: G
Oud mahoniehouten Art Deco bijzettafeltje met etage ca. 1935 in goede staat 53xø50cm.
Hollands roodbeschilderd tafeltje anno 1915 met 2 lades en geschulpt blad. In goede originele staat 77x45x70cm.
Oude kersenhouten bijzettafel 2e helft 20e eeuw (stijlmeubel) in Biedermeier stijl. Mooie kwaliteit 62x56x36cm. Cond.: G
Eikenhouten Henry Deux salontafel ca. 1880 50x103x80cm. Cond.: G
Eikenhouten bijzettafel ca. 1920 met vlechtwerk in etagere (webbing) 58xø70cm. Cond.: G
Art Deco metalen theecaddy op wieltjes ca. 1900 met bovenplaat als warmhoudplaat (met stekkeraansluiting) 71x43x68cm. Cond.: G
Hoog mahoniehouten bijzettafeltje met 2 lades 2e helft 20e eeuw (krimpnaad) 82x40x28cm. Cond.: R
Kamergemak 19e eeuw, gefineerd met bandintarsia. Vermoedelijk kersenhout met satijnhout. Geheel staand op messing poten en wieltjes (lichte schades) 45x45x45cm. Cond.: R-G