Drie oude kristallen asbakken twee grote ongemerkt, kleinere Vall Lambert (min. chips) Cond:R/G
Vier kristal glazen bewerkte schalen met kerstvoorstellingen, gemerkt Rastal, 20e eeuw 30,5ø in goede staat.
Drie delen oud glas 1e helft 20e eeuw, grote groene vaas, donkergroen galzen schenkkan, vaas met gele strepen
Acht kristalglazen dieren 20e eeuw, schildpad, konijn, pinguin, vogel, muis , zeeotter en twee octopussen 3-8cm Cond:R/G
Aparte glazen vaas met luchtbellen omstreeks 1960 in goede staat 16x9ø
Vier delen ou Italiaans glaswerk, eenmaal hoge paarse Murano vaas, groene vaas met luchtbellen Italy, transparant blauwe vaas, schelpvormige schaal 16-34cm Cond:G
Kristallen karaf met zes glazen coupes 20e eeuw 10-30cm Cond:G
Vijf delen kristal 20e eeuw 1 maal zwaan gesigneerd Snappharr Glasbruk, eend, paard(oor af), diamantvorm(chip) souvernierbord Wien(chips) 4,5-11cm Cond:R/G
Achtergals schildering, boom met bloesems(Russisch?)50x60cm Cond;G
Glasschildering met bloemen en lijst, 2e helft 20e eeuw 30x40cm Cond:G
Lot oude kristalglazen kroonluchterpegels 30x15x8cm Cond:G
Plated Engels olie en azijnstel, omstreeks 1900, chip karaf 18x10x10cm.
Twee antieke blauwglazen bolvazen, iriserend blauw met goude floraal decor(Lutz stijl) nr 242/287, omstreeks 1920 10-ø10cm. Cond:G
Twee delen geslepen kristal 20e eeuw, hoge vaas zwart transparant, 6 kantige fruitschaal, 1 chip 30-31cm Cond:G
Twee grote antieke opaline glazen vazen met florale decor, in goede staat 27cm Cond;G
Antieke Boheemse karef + glas, met florale decors omstreeks 1900, in goede staat 11-25cm. Cond:G
Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G
Negentiende eeuws gebrandschilderd raam met kerk(gedeelte lood los van glas, drie scheurtjes glas)43x54cm Cod:R
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 1 zonder dop, en stuk uit hals. Cond:R/G
Drie maal glaswerk, Valerie Saint Lambert, cassis kleurig, kristal vaas transparant cassis, gedraaide vaas, langwerpige schaal 19-60cm Cond:G
Vijf glazen flacons/karafjes, 2 van Frans melkglas versierd met bloemendecor, 1 karaf met gouddecor en handbeschilderd met bloemenguirlande, gemerkt Dicot Main, 1 karaf met goud omranding met bloemen ...
Zeven glazen parfumflacons, 2 oranje gekleurde flacons met witte stop, 1 matglazen flacon met handbeschilderde voorstelling, 1 antieke grote flacon mat rose van kleur en 2 wit geribbelde flacons, 1x h...
Acht diverse glazen parfumflacons, 2 opaline met bloemdecor, 3 gekleurde met zandeffect, 2 beschilderde stopflesje en een goudkleurig flaconnetje, 20e eeuw, 11-15 cm Cond.:G
Antieke kristallen geslepen kaasstolp met klaverdecor in goede staat 18x23ø Cond:G
Grote boheemse kristallen dekselschaal met goud en floraal decor, chips bovenrand 10,5x14øcm
Kristalglazen clown op marmeren voet, 20e eeuw in Murano stijl 27cm Cond:G
Antieke Jugendstil glazen bolvaas waarschijnlijk Loetz of Palme König ca 1920 14xø11 Cond.:G.
Drie delen antiek glaswerk, grote gegraveerde kristallen inktpot, groen glazen ananas dekseldoos, blauwglazen vaas 17-22cm Cond:R/G
Antieke gegraveerde glazen karaf met floraal decor omstreeks 1900 in goede staat 27x14ø Cond:G
Art Deco glazen bowlset, Walther glas paars kleurig met koper bewerkte omranding omstreeks 1930, 5 glazen en bowlpot 9-28cm Cond:G
Drie delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930, asbak, ijsemmer, dekseldoos 5-14cm Cond:G
Antieke glazen boerenjongens bowlpot+sleef met floraal en gouddecor omstreeks 1900, 35xø15cm. Cond:G
Drie kristallen bollen met luchtbellen door Royal Leerdam ontwerp Floris Meydam, doorsnee 8, 9 en 11 cm in goede staat Cond:G
Kunstglazen moderne vaas met gezicht, met open oog, dicht oog neus en lippen in goede staat 32cm
Grote moderne kunstglazen vaas met opgewerkte bloemen in goede staat 44cm
Negentiende eeuwse Hollandse kristallen kandijsuikerstel, stam bij voet gerestaureerd, minimale chip 24cm Cond:R/G
Twee antieke knijpflessen voorzien van zilveren monturen, 835/000, en geslepen stoppen. 8x21cm en 10x26 cm. Cond.: G
Boheems kristallen karaf, facet geslepen met zilveren montuur 830S 20e eeuw, 22cm. Cond:G
Prachtige grote blauwglazen kandelaar, mondgeblazen met, brede voet, in goede staat 35xø15cm.
Vier delen paars Walther glas met koperen bewerkte omranding omstreeks 1930(4vazen) in goede staat 9,5-24,5cm Cond:G
Vijf oude Chinese glazen snuffbottles met teksten en goudoverlay, binnenin 20e eeuw 7-10cm Cond:G
Zes antieke Jugendstil glazen dessert coupes omstreeks 1900, in goede staat 5,5xø11cm.
Oude antieke Schneider France glazen Art deco vaas( gesigneerd) in goede staat 21x15ø
Oud Frans Lalique vaasje, omstreeks 1930, met ribben en vogeldecor. ( Chip in de bovenste rand)ø11,5x12,5 cm Cond.:R.
Drie Coasta Boda kristallen schalen met blauw gesluierd decor in het transparantie glas verwerkt 11,5x21,5cm. Cond:G
Twee grote Oosterse plated parfum flacons met blauw glazen reservoirs 20e eeuw 22-25cm gesigneerd Lanvin France Cond:G
Drie oude Copier glazen bolvazen 20e eeuw, transparant, Anna groen en kantige bolvaas (chips) 11-17,5cm Cond:R/G
Vijf delen oud kristal, 20e eeuw, hoge vaas(chip), tafelschaal met dolfijn(plated) 2 dekseldozen met messing deksels, fruitschaal stukjes af, 10-30cm. Cond;R/G
Glasschildering met zonnebloem en lijst 2e helft 20e eeuw 50x50 Cond:G
Twee antieke glazen stopflessen met emaille decor meisje in de natuur ca. 1880 in goede staat 23-24cm.
Zes delen oud Copier glas 1e helft 20e eeuw, grote ronde vaas, viekant vaasje, kleine potjes (chips) 2,5-9cm Cond:R/G
Lot divers glas, o.a twee glazen schalen op voet met slijpsel en gouddecor, 5 setjes van 2 borrelglaasjes, 20e eeuw 6-24cm. Cond:G
Antieke amandelgeslepen glazen kaasstolp, chips onderrand 22-23ø Cond:R/G
Orrefors glazen vaas, Sven Palmquist, met gegraveerde voorstelling, meisje met viool 16,5cm. Cond:G
Groot lot diverse gekleurde glazen, 25 stuks diverse slijpsel en kleuren en marmeren borrelglaasjes, 5-15cm. Cond:G
Vier oude kristallen karaffen met originele stoppen 20e eeuw in goede staat 24,5x31cm Cond:G
Vier delen antiek glaswerk, omstreeks 1900,hoge Jugendstil vaas, blauwglazen vaas Jugendstil, twee stop karaffen, 8-21cm. Cond:G
Achtiende eeuwse gegraveerde glazen drinkbeker met florale decor. 10.5x 9ø in goede conditie.
Groot lot met 26 diverse glazen, veelal met gouddecor en diverse slijpsels 5t/m 12cm. Cond:G
Tien diverse glazen/kristallen parfum flesjes, 20e eeuw 10-16cm Cond:G
Negentiende eeuws gegraveerde glazen boerenjongens set met ranken en lijster decor(minimale chips) 34-ø20cm Cond:G
Twee malachietkleurige glazen parfumflacons, 1 grote fles met in de dop een vrouwenfiguur verwerkt, uitgegeven door Gregor, 1938-1988 en gnr 15, 23 cm, en een flacon compleet bewerkt met bloemen, 17 c...
Unieke kristallen drankflacon met geslepen stop, die tevens te gebruiken is als glaasje. In een bruin foudraal. En een Boheems sierglas met diverse handgravures. Schade aan de voet. 5x7x19 cm en ø6x10...
Vijf delen antiek glaswerk omstreeks 1900, Jugendstil vaasje,2x bonbondekselschaal boheems, 2 pronkglazen boheems, 8-22cm. Cond:R/G
Tien diverse glazen parfum flesjes, kleuren blauw en lila en vormen 20e eeuw 10-15cm Cond:G
Zeven diverse glazen flacons met diverse kleuren en motieven, o.a. 1x met een dop in de vorm van en bloem, 11-18 cm hoog. Cond.: G
Dertien oude Duitse gekleurde kristallen Roemer Glazen 20e eeuws. 13-20cm. Cond.:G.
Twee maal antiek boheems kristal, 19e eeuws, robijnrood, pronkschaal met gravering en kristallen pegels, grote pronkbeker met edelhert in landschapsdecor, 20-32cm. Cond:G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 12-17cm Cond:G
Duitse antieke Jugendstil glazen vaasje Palme König 9,2x8,5ø Cond:G
Grote kunstglazen tropische vis, waarschijnlijk Italiaans, 20e eeuw in goede staat, 31cm
Grote felgekleurde glazen vis in Murano stijl 20e eeuw 30x26x15cm Cond:G
Lot van 22 diverse kristallen geslepen glazen bestaande uit o.a. Boheems glas met diverse afbeeldingen. 6-20 cm Cond.: G
Drie oude kristallen glazen met wildvoorstelling, antieke bierpul met tinnen deksel, pronkbeker met jagers honden en edelhert, hoog glas, geslepen en met edelhert, 16-29cm. Cond:G
Antieke geslepen bruidskaraf met dubbele oren, ribbels en diverse geetste gematteerde gravures o.a. molen, vogel en zeilschip e.d.ø11x18 cm. Cond.: G
Tien diverse glazen parfum flesjes, diverse kleuren en vormen 20e eeuw 10-16cm
Een set antieke waaierkristallen stop karaffen, in goede staat 42cm
Acht diverse glazen parfumflacons, 4 licht roze van kleur, 2 kunstgeblazen flacons met een prachtig kleurpalet, en 2 glazen flesjes met messing montuur met emaille en strasssteentjes. 8-11 cm hoog. Co...
Oude vergulde glazen bonbonniere met handbeschilderde florale voorstellingen. (mondgeblazen gelobt stuk)
22x14.5 doorsnee Cond.G.
Grote glaskunst venster met opliggende mozaiek, glas gesigneerd Horn, met figuren voorstellingen, herkomst Wegener-Tubantia(minimale beschadiging) 123x111cm. Cond:G
Twee messing met glas tafellampen, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x43ø Cond:G
Vier 17e en 18e eeuwse slingerglazen(chip bij voet) verder in goede staat 15-17cm.
Negen oude/antieke Boheems kristallen glazen met handbeschilderde florale decors en goud omranding. 19e en 20e eeuws 11-16cm. Cond.G.
Twaalf delen divers oud/antiek Boheems kristal met onder andere bekers, vazen en karaf. 19e-20e eeuws met diverse slijpsels ,graveringen en kleuren.8-26cm Cond G.
Grote massieve glazen waarzeggersbol, op houten draaibare console 21e eeuw, 18ø Cond:G
Stel fraaie antiek geslepen kristallen gembercoupes met amandelslijpsel op stam met knop en ingesloten traanvormige luchtbel. ø14x31cm. minimale chips mogelijk. Cond.: G
Zeer grote kunstglazen eenhoorn(Murano) diverse kleuren diverse kleuren in elkaar overgaand, 2e helft 20e eeuw 75cm Cond:G
Drie delen vooroorlogs glaswerk, bruinglazen bolvaas, blauwglazen schaal, Jugendstil glazen vaas Lanooy 6-19cm. Cond:G
Drie oude Venitiaanse draadglazen stopflessen met plated stoppen(leeftijd?) 22-25cm Cond:G