Art Deco Westminster regulateur met kwartierslag op 5 gongstaven omstreeks 1930 63cm Cond:R/G
Antieke eikenhouten Jugendstil vrijslinger met koperen wijzerplaat omstreeks 1915. In goede originele staat. 78cm Cond:G
Wortelnoten Sallandse wandklok met maanstand 2e helft 20e eeuw, in goede staat 53cm.
Oude Duitse messing jaarpendule gemerkt Schatz, omstreeks 1970, in goede staat 22x13x11cm.
Negentiende eeuwse Duitse Schoolklok, uurwerk vervuild, deurtjes weg 15x25ø Cond:R
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwalder appelklok uurwerk vervuild, deurtje weg 35x25x15cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Duitse Schwarzwald klok uurwerk vervuild, deurtjes weg 34x25x15cm Cond:R/G
Antieke metalen fotograafklok, omstreeks 1930 met uuraanduiding, opdraaimechanisme 7-20øcm. In goede staat
Antieke Duitse koekoeksklok omstreeks 1900, in goede originele staat 44x32x19cm Cond:G
Vijftiger jaren pendule met centrale secondewijzer(electrisch) en 2 electrische lantaarns marmer met messing, zeldzame aparte klok 23x45x10cm Cond;G
Antieke Duitse notenhouten tafelklok omstreeks 1880 Gründerzeit, wormbeval, wijzerplaat geoxideerd 42cm Cond:M
Kleine antieke Schwarzwald wandklok, omstreeks 1900 met opdraaiveer, houten wijzerplaat, messing klokkast(slinger weg) 13x9x6cm. Cond:G
Antiek messing drie delig Jugendstil klokkenstel omstreeks 1910 met achtdaags uurwerk halfuurslag en drie hamers op gongstaven 33x15x44cm Cond:G
Eikenhouten Wuba Westminster tafelklok met kwartierslag op 5 gongstaven. In goede staat 31,5cm Cond:G
Twee oude Neuchattel stijl pendules 2e helft 20e eeuw gemerkt Schmid, in goede staat (mechanisch) halfuurslag 41cm Cond:G
Antieke notenhouten tafelklok Duitsland omstreeks 1900 met messing verzilverde wijzerplaat en cirkeldak. In goede staat 36x24x15cm
Oude vergulde barometer Italiaanse stijl 2e helft 20e eeuw met klok(stil uurwerk) In goede staat 66cm.
Antieke Duitse Schwarzwalder klok met achter glas beschildering van bloemen. een deurtje mist. 13x29x35cm Cond.R.
Antiek handbeschilderde tafelklok met 8 daags uurwerk, halfuurslag gemerkt B.W. 17394 Duits, achterplaat klokkast mist. 31cm Cond. R/G.
Oude Handbeschilderde Friese stoelklok, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G
Vier nieuwwaardige emaille met metalen wijzerplaten voor regulator klokken, ø18cm Cond:G
Vier nieuwwaardige emaille wijzerplaten met messing, voor regulator klokken, ø20cm Cond:G
Antieke eikenhouten vrijslinger, Gustav Becker, in goede staat 78cm. Omstreeks 1900.
Antiek drie delig Frans marmeren klokkenstel omstreeks 1910 Art Nouveau met 8 daags uurwerk, halfuurslag, minimale chip, achterste pootje weg 16-19cm Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse wandklok (Koeienoog), omstreeks 1860 met parelmoerinleg en gave wijzerplaat, in goede originele staat 50x50x16cm. Cond:G
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw. Een Wubaklok, mahoniehout in barokke vorm, en een Westminster, kwartierslag op 5 gongstaven. Beide in zeer goede staat 23-31cm
Majolica keramieken klokkenstel omstreeks 1930, gemerkt S.A la Majolique Wasmuels, in goede staat 22,5x39x10cm.
Lot oude wijzerplaten in goede staat, o.a. comtoise, pendule Weense regulateur, Black Forrest staande klok etc13,5-27cm Cond:G
Antieke notenhouten Josephine pendule omstreeks 1900 met stil uurwerk. In originele staat met koperen versieringen en papieren wijzerplaat, 30x20x8cm Cond:G
Zeer grote eikenhouten tafelklok, Westminster, barokstijl omstreeks 1920, kwartierslag en Lorenz Furtwangen uurwerk(zonder slinger, glas kapot, zijkant beschadigd) 56x44x17cm. Cond:R
Compositie metalen pendule met 3 putti, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 40x30x12cm Cond:G
Antieke Duitse Junghans notenhouten tafelklok met latoenkoperen beslag, in goede staat 48cm
Electrische Siemens precizie klok, met decentrale secondewijzer omstreeks 1950, met schakelplan. In zeer goede staat 98cm Cond:G
Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G
Marmer met onyx Art Deco klok, vrouw figuur met duif ca 1930, met batterij uurwerk. In goede staat 26x52x10cm
Klok Dagblad Tubantia ui1952, aangeboden door het personeel voor 25-jarig bestaan, 1927-1952, Metalen klok met messing op eikenhouten plaquette, electrisch met centrale secondenwijzer, 68x58x7cm. Cond...
Aparte Franse eikenhouten wandklok met 18e eeuwse kast en 19e eeuws uurwerk (huwelijk) geen gewichten en slinger 85x55x21cm Cond:R
Antiek Engels uurwerk met snek , en eigenbouw kast, zonder slinger 35x23x28cm Cond:R/G
Oude Engelse messing reiswekker dela Grense Oxford 768 20e eeuw. Uurwerk moet worden nagekeken 13cm Cond:G
Antieke Franse vergulde pendule, omstreeks 1860 (compositiemetaal) van achteren voorzien van lamp, niet origineel, emaille wijzerplaat beschadigd 69x52x19cm Cond:R
Antieke klok 18e eeuws , zakhorloge uurwerk, gemerkt Th.Writt London(huwelijk) functies niet getest, klokkast hout met brons, 32cm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse reiswekker met zwevende balans uurwerk, decentrale secondenwijzer(glas weg, wijzerplaat los, balans beschadigd), 16cm. Cond:R
Antiek Jugendstil keramieken klokkenstel met vergulde messing monturen omstreeks 1900. Floraal decor en gouddecor(wekkeruurwerk) In goede staat 50-57cm.
Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.
Grote 19e eeuwse Franse marmeren klok met Brocot-Visible, minimale chips, achterwand marmer gelijmd, 55cm. Cond;R
Antieke Franse wekker, ca 1870 met figuur die slaat op een trommel. ( compociet metaal en messing) 26 cm . Cond.:G
Antiek Frans vergulde messing klokkenstel omstreeks 1880 met zes zuilen en kandelaars met 4 zuilen, 8 daags uurwerk met halfuurslag. In goede staat 36-40cm Cond:G
Antieke Franse messing reiswekker met slagwerk omstreeks 1900 met facetgeslepen glas. In goede staat 12cm
Weense notenhouten 2 gewichten regulateur, omstreeks 1870, in goede staat 120cm. Cond:G
Antieke Gustav Becker tafelklok met vergulde bronzen ornamenten en twee porseleinen plaquettes. Kast opnieuw gekleurd(stil uurwerk) 29cm Cond:R/G
Kleine antieke Engelse eikenhouten Westminster staande klok omstreeks 1900, gesigneerd JW benson London, slagwerk op vijf Gongstaven 139cm Cond:G
Grote antieke Franse pendule met porseleinen plaquettes, gesigneerd A Couvin. Met geemailleerde wijzerplaat met putti Van compositiemetaal. Haarscheuren in de achterste poten 45cm
Vroeg 19e eeuws Belgisch uurwerk met wandophanging, messing wijzerplaat met tin, slagwerk 2 hamers op dubbele bel, C.I. Vertriest ToT AECTRE 1816. In goede staat, functies niet getest, 42x30x12cm.
Achttiende eeuwse eikenhouten staande klok, gedateerd 1754 met messing scharnieren, ongerestaureerd. Functies niet getest, slagwerk met twee hamers op bel, messing met tinnen wijzerplaat, 230cm. Cond:...
Notenhouten miniatuur staande klok met maanstand en bronzen versieringen, Orfac 2e helft 20e eeuw 48cm. Cond:G
Negentiende eeuws Franse tafelklok met Vernis Martin stijl, beschildering en verguld brons sierwerk, Herbauth o Paris (bovenop klok beschildering bijgewerkt) 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag en v...
Antieke Franse Louis Seize stijl marmeren zuilen pendule omstreeks 1870 met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, 42cm. Cond:G
Groot 3 delig antiek Frans verguld bronzen klokkenstel met 5 lichts kaarskandelaars met 8 daags Frans origineel uurwerk met halfuurslag, 45-51cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten kast en beschilderde wijzerplaat. 8 Daags uurwerk met secondenaanduiding. In goede staat. Lengte 223cm Cond:G
Antieke Franse mahoniehouten tafelklok omstreeks 1870, 8 daags uurwerk Vincent & Cie met veerslinger, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten, zijkanten glas, achter deur, 40cm. Cond:G
Originele Lenzkirch klok omstreeks 1890, notenhout met bronzen beslag, stil uurwerk, Lenzkirch 1 million 400223, met bovenliggende balans en emaille wijzerplaat, in uitstekende staat 31cm Cond:G
Franse Neo-Renaissance pendulestel met ranken en kariatiden, omstreeks 1870, compositiemetaal. 8 Daags Frans uurwerk met halfuurslag 45-52cm. Functies barometer en thermometer niet getest. Cond:G
Zeldzaam antiek majolica klokkenstel omstreeks 1880, ongemerkt nr 203, voorstelling jongens met streken, 8-daags Frans uurwerk met veerslinger, voet gelijmd, 34-38cm. Cond:R/G
Vier antieke Jugendstil klokjes omstreeks 1900 Duitsland. Compositiemetaal bronskleurig gepatineerd, met floraal en figurendecor 21-33cm. Cond:G
Negentiende eeuws verguld miniatuurklokje onder stolp met horloge uurwerk, omstreeks 1820, Neogothiek 17cm. Cond:G
Antieke Zwitserse schilderijklok met speeldoos, omstreeks 1880(gelithografeerde voorstelling) notenhouten omlijsting in originele staat, 63x51cm. Cond:G
Zeer grote houtgesneden goudkleurige figurenpendule, 20e eeuw met 19e eeuws uurwerk op vaste console. In goede staat. 8 Daags uurwerk met halfuurslag 73x62x24cm Cond:G
Zeldzame tamboerijnklok met koperbeschilderde wijzerplaat, Oriéntaalse danseres met tamboerijn (handbeschilderd). Klokkast van compositiemetaal met restvergulding (2 breuken bovenin Lyra) origineel uu...
Antieke Engelse staande klok omstreeks 1800 met seconden en dagaanduiding, Robert Langley Chester. Eikenhouten klokkast met mahonie, verzilverde wijzerplaat en vergulde ornamenten. In goede staat 222c...
Antieke notenhouten gesneden Black forest klok met korhoen, omstreeks 1870, met 8 daags Frans uurwerk en halfuurslag. In goede staat 54cm.
Zwarte Winterhalter en Hofmeier tafelklok met bronzen sierwerk. Omstreeks 1900 uurwerk met kwartierslag twee hamers op gongen. In goede staat 49cm Cond:G
Grote 19e eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen figuur(herderin met panfluit) 8 daags uurwerk met halfuurslag, minimale chips 50x52x20cm Cond:G
Antieke Lenzkirch tafelklok met maanstand en halfuurslag omstreeks 1890. Uurwerk Lenzkirch 1 million aug 910490, zwarte geëboniseerde kast en bronzen ornamenturen. In goede originele staat 52x28x19cm ...
Negentiende eeuwse Franse bronzen vergulde pendule, omstreeks 1850, voorstelling met twee puttis en florale guirlandes aan vaas. Origineel 8 daags uurwerk, met halfuurslag, veerslinger en vergulding. ...
Grote 19e eeuwse Duitse bronzen Historisme Lenzkirch klok, aug.1million 453215 met albasten console en binnenplaat, bebloemde geemaileerde wijzerplaat(geheel in goede staat) 62cm Cond:G
Grote antieke vuurvergulde Charles dix pendule omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk en touwtjesslinger, voorstelling met edele heer, pen en schrijfpapier(wijzerplaat bij sleutelgaten beschadigd). Verder...
Grote vroeg 19e eeuwse houtgestoken Weense wandklok met groot Weens uurwerk en kwartierslag. Voorstellend een figuur die het uurwerk draagt, omstreeks 1840, overgeschilderd, 8 daags uurwerk met touwtj...
Zeldzame antieke schilderijklok omstreeks 1830 met speelwals en groot uurwerk, kwalitatief mooi schilderwerk, romantische school, inschilderingen en restauraties, 76x90cm. Cond:R
Zware antieke bronzen pendule met vuurvergulde bronzen ornamenten, 19e eeuws met 8 daags uurwerk, halfuurslag veerslinger bronzen figuur met knuppel(minimale craquele wijzerplaat) in goede staat 49x40...
Zeer zeldzame grote Franse wandklok met speeldoos en mechaniek, barometer en klok. Functies niet getest, wijzerplaat licht beschadigd, 87x58x17cm. Cond:G
Fries model staande klok met 20e eeuwse wortelnoten klokkast en 18e eeuws uurwerk met maanstand, kwartierslag op dubbele bel. wekkerfunctie en dagaanduiding (huwelijk kast en uurwerk) 1 gewicht en sli...
Grote antieke Duitse Winterhalter en Hofmeier tafelklok met 9 gangspiralen voor de Engelse markt. Chime om 8 gongs, chime om 4 gongs, kwartierslag Westminster, met bronzen beslag. In goede staat. 60 c...
18e Eeuwse Neuchattel console klok met spillegang, halfuurslag op de grote bel, gave emaille wijzerplaat. Voorzien van touwtjesslinger, messing beslag en is groen gelakt. In goede staat. 66x40x14 cm, ...
Vroeg 19e eeuwse Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek omstreeks 1830 in Waldrow London. Halfuurslag op bel 41cm In goede originele staat.
Zeer grote 19e eeuwse Franse notenhouten precisie regulateur met centrale secondenwijzer, zware slinger en groot gewicht, incl. sleutels, 220x64x25cm. Cond;G
Noord Duitse mahoniehouten staande klok met origineel 8 daags uurwerk en halfuurslag, recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd, 226cm. Cond:G
Achttiende eeuwse Engelse Brackett tafelklok met dagaanduiding, halfuurslag, dubbele snack, enkele bel. Gegraveerd uurwerk gesigneerd Martin Royal Exchange London. Klok is geheel origineel en in goede...
Prachtige 19e eeuwse Franse vergulde bronzen kogelklok met putti lauwerkrans en duiven. In zeer goede staat met mooie vergulding en 8 daags uurwerk met halfuurslag 35x42x14cm Cond:G
Zeldzame Franse vroeg 19e eeuwse mahoniehouten tafelregulateur met groot uurwerk, centrale secondenwijzer en halfuurslag, in zeer goede staat 51cm. Cond:G
Achttiende eeuws Amsterdams staand horloge, Jan Gobels Amsterdam, met prachtige wortelnoten kast, 8 daags uurwerk met maanstand, seconde en dagaanduiding, halfuurslag. In goede staat. 265cm. Cond;G
Oude Junghans metalen wekker met secondenaanduiding, hippo repitition, 12cm. Cond:R/G
Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klok Wijzerplaat rechts gelijmd, verder in goede staat 21x15x10cm Cond:R
Eikenhouten Warmink staartklok, 2e helft 20e eeuw. In goede staat 75cm Cond:G
Twee antieke klokken omstreeks 1920, notenhouten Engelse klok, compositiemetalen klok 12-23cm. Cond:G
Antieke Duitse Schwarzwalder wandklok, ca. 1860, met schotten uurwerk en halfuurslag. (mogelijk huwelijk uurwerk met wijzerplaat) 38x36 cm. Cond.: G
Oude regulateur 2e helft 20e eeuw, gemerkt Hubler Wien 71cm Cond:R/G