Vijf delen oud glaswerk 20e eeuw: 1x sodafles Jacon Haindle Wien, 2x cocktailshaker (plated), 1x houder met plated rand en 1x bonbonschaal met plated rand en voet 7-32cm. Cond.: G
Twee oude/antieke glas-in-lood vensters ca. 1900-1960 (1 venster met scheurtje) 60x45cm. en 60x47cm. Cond.: R-G
Zes delen oud kristal: 1x bonbonschaal ca. 1930 waaierkristal, 4x waaierkristallen schalen (chips) en 1x asbak 2e helft 20e eeuw
Drie oude glazen karaffen: 1x blauw/groene karaf 1e helft 20e eeuw (zonder stop), 1x zware gekleurde karaf met stop "Ruhmaki Suomi Finnland" en 1x schenkkan ca. 1930, 18-24cm. Cond.: G
Twee delen Swarovski: 1x eekhoorn van helder kristal met gematteerde staart (mist kristal tussen de pootjes) 5,5x7cm. en 1x ster met ruimte voor een kaars uitgevoerd in helder kristal 14x3,5cm. Cond.:...
Oude Italiaanse Salviati Murano glazen bonbonnière met 2 dolfijnen, 20e eeuw naar oud voorbeeld (1 staartje gelijmd) 14xø15cm. Cond.: R
Twee kristallen karaffen 2e helft 20e eeuw in goede staat. 23-24 cm Cond:G
Kavel met 13 oude/antieke kristallen schalen: 7x set antiek, 4x set 20e eeuw en 2 losse schalen (minimale chips mogelijk) ø9,5-ø14cm.
Kavel met 23 oude glazen met slingereffect 20e eeuw Italië, 15-18cm. Cond.: G
Aparte mondgeblazen limonadekan met ingebouwde glazen-koelhouder (mogelijk Venetië) en 5 bewerkte glazen 20e eeuw 10-29cm. Cond.: G
Drie delen oud glaswerk: 1x gesigneerde kunstenaarsvaas, gesigneerd Hunnes, 1x karaf, 1x schenkkan 19e-20e eeuw 25-28cm.
Antieke Duitse WMF glazen schaal (myra glas). +\- 1930, groen-geel met craquele effect. in goede staat, 9x25 cm,cond: G
Oude kristallen hoorn des overvloeds, met geslepen floraal decor 20e eeuw in goede staat.
Antieke waaierkristallen karaf met 18 bijpassende waaierkristallen glazen, omstreeks 1900 in goede staat, minimale chip mogelijk 12-32cm
Drie delen oud glaswerk, kristallen vaasje vierkant met wapenschild, dekselpot met floraal en gouddecor en een taps toelopende vaas met goud en florale decors (beschadigingen) 9-7cm Cond;R/G
Vier oude kristallen geslepen karaffen 20e eeuw: 1 set schenkkannen en 2 karaffen zonder stop 22-30cm. Cond.: G
Vijf delen kristal 20e eeuw: 1x facetgeslepen schenkkan, 1x boterstolp facetgeslepen (glas) en 3x schaal facetgeslepen (minimale chip mogelijk) Cond.: R-G
Vier delen Boheems glaswerk 20e eeuw: 1x kristallen karaf met kastelendecor, gegraveerd, 1x geslepen groen kristallen vaas met floraal decor, 1x tablet gesigneerd Carly ca. 1900 Jugendstil en 1x table...
Kavel van 10 oude groenglazen Roemers met noppen, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw (gegraveerd), 2 soorten 14-18cm. Cond.: R-G
Negen zware grote 19e eeuwse glazen (2 soorten) 14-30cm. Cond.: G
Oude violet glazen vaas met groen iriserende platina +\- 1920 in goede staat, 25 cm.Cond:G
Antieke glazen 8-delige karafset bestaande uit: 1 glazen tablet, 6 glazen en een karaf ca. 1920 (chip karaf), 21xø22cm. Cond.: G
Drie delen oud glas/kristal, een kristallen geslepen vaas met vergulde bovenrand, kristallen schenkkan, en een glazen noppenbeker (mondgeblazen) 13-27cm Cond:G