Kavel diverse ansichtkaarten Nederland en buitenland, o.a; 4x A. Jager Amsterdam.
Album met ca. 165 kaarten Koningshuis 1890-1980, Foto's en kaarten
14 Mappen diverse zegels, w.o.rondzend boekjes, oude brieven, losse zegels velletje kinderblok 1966 postfris
Diverse postkaarten Holland en buitenland 1e helft 20e eeuw en later Cond.: G