Lot oude reclame blikken. Divers Holland. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.
Twee antieke wandlampen. Messing/brons. Circa 1900 - 1920. Onder andere Art Nouveau. Afmeting: 23 - 35 cm. In redelijk/goede staat.
Drie schaakspellen. Bestaande uit: Set glas, groot. Set glas, klein. Set hout, klein. Afmeting: 8 x 34 x 34 cm / 6 x 25 x 25 cm. / 7 x 20 x 20 cm. In goede staat.
Vier maal antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Drie kaarskandelaren en één ovale bloembak. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.
Metalen Tic Tac display. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
19e Eeuwse koperen hengselvaas. Afmeting: H 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Lot oud tin + plated bestek. 20e Eeuw. Onder andere: Tabelt, koffiekan, theekan, melk/suiker set. Divers. Afmeting: 10 - 50 cm. In goede staat.
Decoratief blikken gelithografeerd Duits reclamebord van Mondamin. Met reliëf. 21e Eeuw. Afmeting: H 39 x B 29 cm. In goede staat.
Kopergeslagen Jugendstil drie-lichts hanglamp met 138 glazen pegels. Moet worden gemonteerd. Circa 1915. Afmeting: 40 x ø 60 cm. In goede staat.
Drie antieke glazen lampenkappen. Circa 1915- 1920. Twee maal opaline glazen kap + één maal geslepen kristalglas. Afmeting: Ø 14 - Ø 25 cm. In goede staat.
Twee Parker vulpennen, een rode, model I.M. en een blauwe model Sonnet met double accenten. 14 cm. Nieuw
Grote vroeg antieke bronzen kraagkandelaar. 17e - 18e Eeuw. Kraag beschadigd. Afmeting: H 28,5 x ø 15,7 cm. In redelijke staat.
Twee antieke balustervormige messing kaarskandelaren. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Bronzen drie-lichts Renaissance-stijl hallamp. 20e Eeuw. Afmeting: 53 x ø 21 cm. In goede staat.
Twee antieke petroleumlampen. Circa 1900. Afmeting: 28 - 55 cm. In goede staat.
Hollands jugendstill schippertje petroleumlamp. Omstreeks 1910. Met bloemdecor en origineel opaline glazen kap. In goede staat. Afmeting: ca H 100 x 30 Ø.
Twee antiquarische Engelse bijbels. Eén maal The Holy scriptures with practical commentary, Browns Self, Interpreting Family Bible. Eén maal de The Holy Bible, Old and New testaments, London, Charles...
Zes delen antiek koperwerk. Circa 1920. Bestaande uit: Vier kopergeslagen plaquettes, snotneus en thermometer. Afmeting: 16 - 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse ijzeren 10 liter maat. Geijkt. Afmeting: 36 x ø 32 cm. In goede staat.
Antiek Hollands eikenhout gestoken bordenrek. Circa 1880. Afmeting: 114 x 64 x 8 cm. In goede staat.
Museum catalogus tentoonstelling Danise Milano 1957. Met stalen briefopener van de kunstenaar. Afmeting: 24 x 19 x 4 cm. In goede staat.
Groot beton gegoten tuinvaas in de vorm van een schoen. 20e Eeuw. Afmeting: 37 x 35 x 60 cm. In goede staat.
Antieke Engelse gietijzeren haardombouw, circa 1900. En twee beton gegoten piedestals, 20e eeuw. Afmeting: 85 x 80 x 22 cm. / 60 x 23 x 23 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke kroonluchter in Barok-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 65 cm. In goede staat.
Drie antieke weegschalen. Eén maal Engelse balans-weegschaal in cassette, met vergulding, W & F Avery Birmingham, circa 1900. Twee maal diverse weegschalen, circa 1900 - 1930. Afmeting: 29 - 32 cm. In...
Drie antieke gietijzeren laarzen-schrapers. 19e Eeuw. Afmeting: 25 - 36 cm. In goede staat.
Antieke compositie metalen lampenvoet. Kabouter met geldpot. Circa 1900. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.
Antieke Majolica petroleumlamp. Jugendstil. Circa 1910. Afmeting: H 54 x Ø 25 cm. In goede staat.
Twee antieke Neo-Gotische bronzen kaarskandelaren met dolfijnenkoppen. Circa 1900. Eén reparatie bobeche. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.
Antiek voor-oorlogs koperen scheepskompas. Gemerkt Husun. Genummerd. Afmeting: H 30 x Ø 20 cm. In goede staat.
Twee antieke messing gepolijste Barok-stijl kaarskandelaren met bobeches. Afmeting: H 18,5 cm. In goede staat.
Drie delen vroeg 19e eeuws koperwerk. Doofpot, theekan, theestoof. Afmeting: 26 - 34 cm. In goede staat.
Drie antieke tabaksdozen. 19e Eeuw. Messing en tin met bewerking. Eén maal gravure 's-Gravenhage. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.
6x Gecontourneerde tinnen borden met bodemmerk. 20e Eeuw. Afmeting: ø 27 cm. In goede staat.
Drie antieke tablets met keramiek en vernikkelde omranding. Circa 1920. Duitsland. Eén tablet haarscheuren. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Russische koper geslagen samovaar. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 54 cm. In redelijk/goede staat.
Grote antieke vurenhouten speculaasplank. 19e Eeuw. Afmeting: L 109 x B 28 cm. In goede staat.
Twee Engelse terracotta lucifersstrijkers. Terracotta met reclame. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: ø 7,5 - ø 8,5 cm. In goede staat.
Kristallen verdeelschaal met dekseldoos op plated dienblad. Enkele chips. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x Ø 32 cm. In goede staat.
Twee antieke bronzen inktpotten. 19e Oosters. Afmeting: 6 - 13 cm. In goede staat.
Vier oude reclameborden. Bestaande uit: Anis Fenchel bonbons, papier. Willy Geisler Süßware, papier. Chianti Boccaccio Firenze, papier. Grünell Tabak, metaal. Afmeting: 29 - 46 cm. In goede staat.
Twee antieke schilderij ornament lijsten. Lichte beschadigingen. Afmeting: H 77 x B 63 cm. + H 57 x B 47 cm. In redelijk/goede staat.
Acht oude reclame affiches. Bestaande uit: Marco Polo Tee (karton), Weber Stumpen tabak (karton), Kakao Pralinen schokolade (karton), Zeiss Ikon camera (karton), Temouss Schampooing (karton), Grundman...
Vier geëmailleerde reclameborden. 20e Eeuw. Bestaande uit: Landes Brandschaden, Land Feurer Sozietät Sachsen, Allianz Radebeul Dresden, Ösa Versicherungen. Afmeting: 18 - 25 cm. In redelijk/goede staa...
Acht diverse blikjes met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Queeen Sigarette, Nicoletto Cigares, Nestor Jianaclis, De Arnoldo, Kauw-Tabak, bakeliet/Zetka U.S. Zone, Engelhardt Cigarettes. Afmeting:6 - 1...
Twaalf reclameblikjes, divers. Onder andere: Kauwtabak, scheerzeep, sigaretten et cetera. Afmeting: 6 - 14 cm. In goede staat.
Drie antieke theeblikken. Bestaande uit: Chinees theeblik, Maravilla Garden Tea, La Reforma. Afmeting: 16 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf antieke messing kaarskandelaren/blakers. Afmeting: 18 - 20 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse majolica petroleumlamp omstreeks 1900 met windmolen decor en majolica pot met bloemen. in goede staat ca 130x30Ø
Antieke majolica jugendstil hangpetroleumlamp met florale en zweepslag decors in goede staat ca 100x40Ø cm
Twee 18e eeuwse Hollandse bijbels. Eén maal Biblia Staten Generaal te Dordrecht, Amsteram Compagny 1777 met diverse gravures. Eén maal matige bijbel Biblia Staten Generaal te Utrecht Leyden, Rotterdam...
Twee maal China. Eén kopergedreven vaas met voorwerpen en tekens. Eén porseleinen pelgrimsfles met draken. Afmeting: 13 - 23 cm. In goede staat.
Drie delen antiek koperwerk. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kandelaar, wierookbrander, houder. Afmeting: 17 - 60 cm. In goede staat.
Antieke Duitse gashanglamp D.R.P. 126135 Mannesmann. Met emaille fittinghouder. Circa 1900. Afmeting: 13 x ø 14 cm. In goede staat.
Blikken dienblad met handgeschilderd bloemen decor. 20e Eeuw. Afmeting: 58 x 40 cm. In goede staat.
Grote antieke tinnen kraantjeskan met messing comfoor. Circa 1800. Afmeting; H 41,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse koper genagelde aker met hengsel. Afmeting: 30 x ø 43 cm. In goede staat.
Tsjechische bakelieten veldtelefoon. Pozor, Nepritel Nasloucha. 20e Eeuw. Afmeting: 17 x 26 x 9 cm. In goede staat.
Twee delen religieus/devotie. Circa 1920. Bestaande uit: Bronzen Corpus Christi op albasten kruis. Wijwaterhouder met bronzen plaquettte, N.D. Lourdes op albasten plaquette. Afmeting: 24 - 28 cm. In g...
Groot terracotta tuinbeeld met bronskleurige patina. 20e Eeuw. Stukje van basement af. Afmeting: H 69 cm. In goede staat.
19e Eeuws mahoniehouten kist met bandintarsia. Lichte fineerschade. Sleutel mist. Afmeting: 11 x 30 x 21 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten gestoken panelen in lijst. Historisme. Afmeting: H 25 x B 19 cm. In goede staat.
Twee lederen dieren met glazen ogen. Olifant + leeuw. 20e Eeuw. Afmeting: 33 - 34 cm. In goede staat.
Zes maal divers. Bestaande uit: Twee Art Deco kurkentrekkers. Furstenbrunn Tafelwasser zakmes, circa 1920. Twee bronzen mes-afleggers, circa 1920. Eén messing stempel Argument. Afmeting: 3,5 - 10 cm. ...
Groot antiek koperen scheepskompas. Ongemerkt. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 16 x ø 35 cm. In goede staat.
Groot antiek koperen scheepskompas. Korea Ship Chandler & Co. Ltd. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 50 x ø 27 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse mahoniehouten kistjes. Theekist + lepelkistje. Sleutels missen. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Zware vernikkelde gietijzeren deurstop in de vorm van een leeuw. Gemonteerd op eikenhouten basement. Circa 1900. Afmeting: 39 x 26 x 12 cm. In goede staat.
Zeven diverse asbakken met reclame. 20e Eeuw. Onder andere: Marifa, Mandi, Waldperle, Remsia, Preussengold, Alrowa. Afmeting: 9 - 13 cm. In goede staat.
Antieke petroleumlamp met handbeschilderd glazen reservoir, marmeren stam, plated voet en gematteerd glas. Circa 1900. Afmeting: H 70 x ø 15 cm. In goede staat.
Prachtige grote Japanse Kutani porseleinen petroleumlamp met opengewerkte bronzen voet. 19e Eeuw. Afmeting: H 70 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse porseleinen kaarskandelaren met brons. Circa 1850. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.
Twee grote vergulde drie-armige bronzen wandlampen in Louis Seize-stijl. Circa 1900. Afmeting: 50 x 60 x 35 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse houten beschilderde houtbak met zwaan decor. Afmeting: 43 x 69 x 38 cm. In goede staat.
Antieke zes-kantige accordeon in originele doos. Circa 1900. Afmeting: 20 x 23 x 23 cm. In zeer goede staat.
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing leeuwenkoppen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
6x Afrika. 20e Eeuw. Bestaande uit: Groot masker met huid en schelpen. Klein masker met polychromie. Beeld met twee gezichten. Drie maal kralen sieraden. Afmeting: 20 - 57 cm. In redelijk/goede staat....
Cuba mahoniehouten Empire Porte Montre voor zakhorloge. Eén versiering mist, verder in goede staat. Afmeting: 30 x 22 x 10 cm. In redelijk/goede staat.
Oude kerkelijke kazuifel. 20e Eeuw. Afmeting: 132 x 63 cm. In goede staat.
Tien delen tin. Divers. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kannen, dekseldoos, kandelaar, klepkan. Afmeting: 16 - 30 cm. In goede staat.
Twee Zuid Afrikaanse schaakspelen. Eén maal Bush + Kangarus. Eén maal Masai + dieren. Kunststof beschilderde figuren + houten schaakbord. Afmeting: 13 x 44 x 44 cm / 12 x 38,5 x 38,5 cm. In goede staa...
19e Eeuwse Europese lakdoos met portret van lezende man. Kleine beschadiging. Afmeting: 4 x ø 11,7 cm. In goede staat.
Twee pedagogische skeletstukken van een paard. Onder andere: onderbeen + gebit. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 43 cm. In goede staat.
Antiek houten beschilderd kermispaard. Circa 1930. Afmeting: 80 x 115 x 25 cm. In redelijk/goede staat.
Oud edelhert op houten tablet. 20e Eeuw. Afmeting: 97 x 70 x 40 cm. In goede staat.
19e Eeuws geeboniseerd houten kruisbeeld met plated corpus Christi en Inri. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.
Antiek Duits keramieken dienblad met notenhouten omlijsting. Bloesemtak met insecten decor. Circa 1880. Afmeting: 65 x 44 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse Imari porseleinen petroleumlamp met floraal/goud decor en bronzen voet. Afmeting: H 65 x Ø 14 cm. In goede staat.
19e Eeuws Spaans bronzen figuur met kaarsenhouder. Matadoor. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse merklap met originele eiken lijst. Annotatie 1863. Afmeting: H 51 x B 50 cm. In goede staat.
Antieke messing hangpetroleumlamp. Circa 1900. Neo Renaissance. Afmeting: 95 x 35 cm. In goede staat.
Grote antieke drie-lichts messing Neo Gotische wand-gaslamp. Circa 1900. Afmeting: 87 x 84 x 30 cm. In goede staat.