Twee 60-er jaren bureaulampjes. Eén maal rood/bruin Hala Zeist, genaamd Bartje + één maal aluminium, ongemerkt, buigbaar. Afmeting: 23 - 47 cm. In redelijk/goede staat.
Oude messing plafondhanglamp met prismen glas. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 60 x 35 cm ø. In goede staat.
Oud Indonesisch schaakspel op houtgestoken schaaktafel. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 53 x 53 cm. In goede staat.
Gietijzeren kolenkit met floraal/leeuwenkop decor. En als extra een oude gietijzeren ketel (kapot). Afmeting: 26 x 56 x 32 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Hollandse notenhouten theestoof met originele messing ketel. Afmeting: 49 x 29 cm ø. In goede staat.
Antiek pijpenrek met terracotta pijpen. Eikenhout gestoken. Circa 1900. Tegels gebarsten. Afmeting: 52 x 26 x 2 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal tin. 19e Eeuw. Bestaande uit: Kraantjeskan, tassa en bord. Afmeting: 25 - 43 cm. In redelijk/goede staat.
Groot lot divers oud/antiek tin. Interessant!! ca. 10KG. Afmeting: circa 5 - 40 cm. In redelijk/goede staat. .
Lot divers oud/antiek koper en tin. Bestaande uit: Twee tinnen kraantjeskannen, ketels en hengselbakken. Circa 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oude Duitse ijzeren historisme-stijl deksel bierpul met open bodem. Prunkhumpen. Afmeting: 27 x 20 x 13 cm. In goede staat.
Grote oude keramische wanddecoratie met maritime voorstellingen, vissen en anker. Afmeting: 93 x 70 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse houten kinderschooltas met originele beschildering en afbeelding windmolen. Afmeting: 9 x 40 x 22 cm. In goede staat.
Antieke messing Neo Renaissance petroleumlamp. Circa 1900. Afmeting: H 59 cm.In goede staat.
Drie antieke staande petroleumlampen. Twee met kristalglazen reservoirs, marmer en messing voeten. Circa 1900 - 1920. Afmeting: H 50 - 80 cm. In goede staat.
Twee maal antiek koperslagwerk. Circa 1900. Bestaande uit: Grote Renaissance-stijl paraplubak met landelijke gezichten + kolenkit met taveerne en figuren. Afmeting: 54 - 70 cm. In goede staat.
Oval messing spiegel met portret. 20e Eeuw. Afmeting: 66 x 40 cm. In goede staat.
Twee maal Oosters brons. Bestaande uit: Pauw + antieke ketel. Afmeting: 22 - 24 cm. In goede staat.
Twee Duitse porseleinen reservisten bierpullen naar oud voorbeeld. Afmeting: 27 - 28 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Amerikaase gietijzeren spaarpotten. Bij één missen de beweegbare ogen. Bestaande uit: Eén maal gemerkt, C. Hanthorne Direct LLC. Eén maal gemerkt J.E. Stevens 1890 Fat 103. Eén maal ...
Twee oude gietijzeren spaarpotten. Bestaande uit: Beer + Aziatische olifant. 20e Eeuw. Afmeting: 16 - 20 cm. In goede staat.
Twee oude Amerikaanse Diecast spaarautomaten. Bestaande uit: Honkbalspelers + koppige ezel. 20e Eeuw. Afmeting: 23 - 24 cm. In goede staat.
Zes voor-oorlogse spaarpotten, missies. Bestaande uit: Vier maal messing met afbeelding + twee maal blik, Heilige kindsheid Sainte - Enfance. Afmeting: 9 - 20 cm. In goede staat.
Antieke houtgestoken knikkende spaarpot. Circa 1880. Hoofd Engels, knikt. Gepolychromeerd. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Drie voor-oorlogse knikkende spaarpotten. Bestaande uit: Beschilderde Arabier (gips) + Negroïde popje (hout + gips + celluloid) + Negroïde heilige (terracotta). Afmeting: 24 - 30 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse mahoniehouten theekist met twee compartimenten en melange glas. Afmeting: 19 x 28 x 14 cm. In zeer goede staat.
Vier antieke gelithografeerde dozen. Bestaande uit: Groot Dessert Suchard + Duits, Chinees decor pennenhouder + L.G. Mousow & Co., Tai Tai + Olympia Suspensor met inhoud bretels. Afmeting: 13 - 28 cm....
Twee antieke inktstellen. Bestaande uit: Eén maal messing, historisme, circa 1900. Eén maal glas met messing, circa 1920. Afmeting: 14 - 20 cm. In goede staat.
Vijf maal oud/antiek messing. Bestaande uit: Set antieke Renaissance kandelaren, circa 1900 + drie maal Perzisch. Afmeting: 11 - 31 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Franse Sevres handbeschilderde porseleinen kaarskandelaren met marmeren basement en messing. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Japanse bronzen cloisonne siervazen met rondom figuren/florale decor en drakenhandvatten. Met bodemmerk. Afmeting: 37 x 20 cm ø. In goede staat.
Vroeg 20e eeuws Chinees houtgestoken tas met bewerkte houten grip en ijzeren beslag. Afmeting: 35 x 33 x 25 cm. In goede staat.
Twee maal religieus antiek. Bestaande uit: Meerschuim medaillon, Moses met schaap, 18e - 19e eeuw. Een 18e eeuwse handingekleurde gravure Jezus van kruisiging afgehaald. Afmeting: 7 - 10 cm. In goede ...
Twee antieke Oosterse/Perzische stenen met gotische bogen. Afmeting: 30 x 23 x 8,5 cm + 30 x 15 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Japanse ijzeren waterketel met messing deksel. Afmeting: 23 x 15 cm ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil theedoos met tin beslagen en barnsteen in florale deksel. Afmeting: 12,5 x 11,5 x 9 cm. In goede staat.
Antieke Jugendstil koekjestrommel met beschilderd glas en compositie metalen houder. Circa 1915. Afmeting: 33 x 20 x 18 cm. In goede staat.
Twee vergulde messing Empire-stijl wandlampen. Circa 1900. Afmeting: 27 x 19 x 12 cm. In goede staat.
Antiek zijde 'souvenir of the great war' met diverse generalen + presidenten, onder andere Churchil. Paar kleine beschadigingen. Afmeting: 25 x 46 cm. In goede staat.
Twee antieke eikenhouten gestoken Renaissance panelen met ranken en portretmedaillons. Achterkanten handgebeiteld. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 62 x 19,7 cm. In goede staat.
Vijf maal oude Zuid Amerikaanse spekstenen olielampen. Afmeting: 10 - 17 cm. In goede staat.
Vroeg 19e eeuwse Louis Seize notenhouten theestoof met intarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 47 x 25 cm ø. In goede staat.
Gave 19e eeuwse handbeschilderde Duitse spaanhouten hoedendoos met spreuk. Circa 1850. Afmeting: 46 x 16 x 27 cm. In goede staat.
Oude Chinese uit hoorn gesneden dekselhouder met draken decor. Wierookstokjeshouder. Krimpnaad. Afmeting: 27 cm. In goede staat.
Grote antieke Franse tafellamp van compositie metaal. Griekse vrouw. Circa 1900. Afmeting: H 89 cm. In goede staat.
Twee grote antieke marmeren/bronzen cassolettes met zware halsen. Circa 1900. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.
Oude houtgestoken gepolychromeerde apothekers gaper. Krimpnaden. Afmeting: 56 x 26 x 27 cm. In goede staat.
60-er Jaren plafonniere lamp van Christoph Palmer & Co. Messing met druppelvormige glazen pegels. Afmeting: 19 x 20 cm ø. In goede staat.
Kapitale plafonniere van Christoph Palmer & Co. 60-er Jaren. Messing met glazen pegels. Afmeting: 20 x 40 cm ø. In goede staat.