Oude Duitse herenhoed in originele hoedendoos + wit leren handschoenen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 x 38 x 30 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Zwitserse speeldoos met tien melodieën. Functioneel. Kam heel. Afmeting: 18 x 47 x 24 cm. In goede staat.
Groot 19e eeuws Heilig kruis met groot massief bronzen Corpus Christi en Inri. Afmeting: 84 x 42 x 11 cm. In goede staat.
Antieke Franse draailier, snaarinstrument. Gesigneerd Thouvenel Henry A. Mirecourt. Circa 1900. Snaren missen, kleinere beschadigingen. Afmeting: 72 x 26 x 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee antieke marmeren cassolettes met vergulde bronzen ornamenten. Circa 1900. Afmeting: 45 cm. In goede staat.