Grote keramieken tabakspot Varinas en gemerkt Oldenkott ca. 1900 met koperen deksel 30xø19cm.
Hoeden-kapstok 19e eeuw gemaakt van beukenhout met gedraaide pilaren (1 parelknopjes mist) 40x50x15cm. Cond.: G
Drie delen koperwerk 19e eeuw; 1x prachtige origineel beschilderde houtbak met hangels en voorstelling van zeegezicht ca. 1800 50xø44cm.(deksel mist), 1x koperen ketel 18xø23cm. en 17xø28cm. Cond.: G
Bronzen 7-armige kaarskandelaar ca. 1900, Menora. In goede staat 29x25x12cm.