Franse 19e eeuwse pendule van compositie-metaal, meisje draagt een klok "Revel du printemps par Bruchon" met 8-daags Frans uurwerk 45cm. Cond.: G
Porseleinen klok ca. 1870 met opgewerkte bloemen en gouddecor, 8-daags Frans uurwerk (zonder slinger). Beschadigingen aan sommige bloemen achter en chip uit bij het uurwerk. Porselein genummerd 4442 2...
Frans marmeren klokkenstel ca. 1880 met 8-daags uurwerk. Gemerkt Raisson + Thomas succeseurs. In zeer goede staat (geen beschadigingen aan marmer, pootjes iets vebogen) 46cm. Cond.: G
Grote notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit met zeldzame Historisme prachtslinger, uurwerk gemerkt T.H. In goede originele staat, compleet 119x39x18cm.
Prachtige houtgestoken notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in zeer goede staat. Gemerkt Pfeilkreuz, geen beschadigingen 86x35x18cm.
Gietijzeren bureauklok met barometer en thermometer ca. 1880, decor van duivenranken. Glaasje barometer kapot 37x38x16cm. Cond.: G
Oude Art Deco pendule in driehoek-vorm met koperen wijzerplaat ca. 1920. Origineel Junghans uurwerk met gongslag. Compleet met sleutel, geheel in zeer goede originele staat 29x32x14cm.
Schitterende 18e eeuwse Engelse Wings-Lantaarnklok, gesigneerd Thomas Knighton at the Loathburg in fecit (Knighton). Met anker als slinger en eikenhouten bok. In zeer goede originele staat 35x29x14cm....
Grote 19e eeuwse staartklok met dubbele kap, wekkerfunctie en originele panelen en wijzerplaat. In goede originele staat 159x45x25cm.
Oude wortelnoten Engelse tafelklok met bronzen monturen 2e helft 20e eeuw in zeer goede staat 25x15x11cm.
Oude Engelse wortelnoten tafelklok Thomas Smith London 2e helft 20e eeuw in goede staat (zonder slagwerk) 21cm.
Grote Hollandse Friese stoelklok 20e eeuw in zeer goede staat, mooie handbeschildering 78x32x27cm.
Bisquit porseleinen 3-delig klokkenstel (huwelijk) ca. 1900; 1x klok met putti en 8-daags uurwerk (duif gelijmd) 38x22x9cm. en 2x vazen met ramskoppen en bronzen voet (1 voet gelijmd en 1 hoorn top af...
Oude eikenhouten Wrmink schippertjesklok met maanstand 2e helft 20e eeuw. In goede originele staat 64x17x14cm.
Duitse regelateur ca. 1880 Junghans, Grunderzeit (zonder paard). Paar houten sierdelen missen, tevens enkele losse delen erbij 70x37x20cm. Cond.: R
Vuurvergulde 19e eeuwse bronzen pendule met putto ca. 1860, 8-daags Frans uurwerk en veerslinger. Gemerkt Mougin. In zeer goede originele staat 32x37x11cm.
Franse pendule ca. 1870, vuurverguld compositie metaal (beschadigd) met albast (gescheurd). 8-Daags uurwerk. 39x40x15cm. Cond.: R
Oude eikenhouten gestoken staande klok 2e helft 20e eeuw met kwartierslag. Gemerkt Western Germany Belearito (3-gewichter) in zeer goede staat 224x46x22cm.
Duitse notenhouten vrijslinger ca. 1890 in originele complete staat 88x35x17cm.
Frans compositie metalen wekkerklokje (uurwerk incompleet) met voorstelling van een meisje met eend (par Moreau) in goede staat 31x20x12cm.
Oud bronzen klokkenstel in Limoges stijl 2e helft 20e eeuw met F.H.S. Germany 8-daags uurwerk met dubbele bel in zeer goede staat 42x23x11cm. en 59x24x24cm.
Lenzkirch klok ca. 1880 met wortelnoten fineer en origineel bronzen beslag. Lenzkirch AUG 1 million nr 217398. Bovenliggende balans, zonder slagwerk. In uitstekende staat 28,5x13x8cm.
Notenhouten regelateur ca. 1880 Grunderzeit in goede originele staat. Uurwerk gemerkt Omnia B.Z. (glas van venster kapot). Compleet met tollen 100x35x18cm. Cond.: G