Amsterdams staand horloge 18e-19e eeuw met zogenaamde viool-kast, mahoniefineer en bijzonder uurwerk. Dubbele bel, centrale secondenwijzer, wekkerfunctie, dagaanduiding, maanaanduiding en datumaandui...
Zeldzame vuurvergulde officiers wekker ca. 1800 met kwartierslag en 3 slagwerkhamers op dubbele gongveer (Empire). Rondom bewerkte kast op stelbare bolpootjes, zijkanten en achterkant met glas. De wi...
Zeldzame tafelklok 1e helft 18e eeuw met dubbele snek, gegraveerd uurwerk. Achterzijde gegraveerd, kast is 19e eeuw Gardner London. Geeboniseerde kast met originele bronzen monturen en poten. Uurwerk ...
Monumentale empire pendule ca. 1820. Brons vuurverguld met 8-daags uurwerk en touwtjesslinger (slinger mist). Uurwerk gemerkt Deniere Paris, voorstellend een geleerde met olielamp en schrift Lois D'at...
Antieke tafelklok met bijzonder 18e eeuws Parijs uurwerk, Simon Le Noir Paris, ( uurwerk uit een boulle pendule).53x15x30cm., Cond.:G
Grote Franse Boulle pendule ca. 1880 met schildpad belijmd en koper inleg. Origineel bronzen ornamenturen, 8-daags uurwerk en half-uur slag. De pendule is in goede originele staat 63x30x12cm. Cond.: G
Engels staand horloge, 18e eeuw,met eikenhouten kast, intarsia,halve en hele zuilen met messing capittelen. Prachtig 8 daags uurwerk, wijzerplaat brons met vezilverde cijferring, met datum-en seconden...
Prachtige Franse vuurvergulde bronzen cartelpendule, ca. 1840, met 8-daags uurwerk, in uitstekende staat uurwerk gereinigd en functionerend.36x28x18cm.
Zeldzame regelateur ca. 1890 met dagaanduiding, maand en datum (functies niet getest). Kroon en tollen (lijst beschadigd en 2 lijsten missen). Verder in goede originele staat 108x41x20cm. Cond.: R-G
Bijzondere grote Franse reiswekker met dubbele bel en secondenaanduiding. Gegraveerde bronzen kast ,1e helft 20e eeuw. In goede originele staat 19x10x8cm.
Prachtige antieke Friese staartklok 19e eeuw met buitengewoon mooi beschilderde wijzerplaat en eiken kast (meekrab-kleur). Uurwerk met wekkerfunctie 147x37x27cm. Cond.: G
Prachtige antieke Friese staartklok met maanstand, wekker en dag-aanduiding. Originele kleur en latoen-koperen spiegels. Mooi uurwerk met mooie beschildering 148x41x21cm. Cond.: G
Franse pendule ca. 1870 in Louis Seize stijl met 8-daags uurwerk, gemerkt A.D. Mougin. De pendule is in originele staat 44x27x10cm. Cond.: G
Grote notenhouten Junghans tafelklok met origineel brons ca. 1880 Grunderzeit. 8-Daags uurwerk met kwartierslag en dubbele gong. In goede originele staat 55x30x19cm. Cond.: G
Mooie antieke Duitse eikenhouten vrijslinger, ca.1880 Grunderzeit, gemerkt G.W., In goede originele staat met originele kroon en tollen, met half-uur slag,96x41x20cm.
Franse 19e eeuwse staande comtoise klok met origineel beschilder klokkast in zeer goede originele staat. "Dupupet a Darney" 234x45x23cm. Cond.: G
Prachtige messing art-deco klok met beschilderde messing wijzerplaat ca. 1920, 8-daags uurwerk met gongslag. In geheel originele staat. 26x33x18cm.
Frans porseleinen pendule met 3 musicerende putti en gouddecor. 8-Daags uurwerk, wijzerplaat is gesigneerd F.L. Huissier, St. Georges de Reintenbault. In goede staat 46x38x18cm. Cond.: G
Groot bronzen pendulestel ca. 1950, met 8-daags uurwerk, wijzerplaat met emaille cartouches (cartouche nr. 11 mist) en twee kandelaars 6-lichts. In goede staat. 61x36x15 en 68x30x30cm.
Grote Duitse notenhouten tafelklok ca. 1900 met Westminster slagwerk. Uurwerk gemerkt Würtemberg met kwartierslag (uurwerk moet worden gereinigd). In goede originele staat 48x33x21cm. Cond.: G
Hollandse Friese staartklok met eiken kast, originele patina en mooie handbeschilderde wijzerplaat. Met wekkerfunctie Cond.: G
Grote Hollandse Friese stoelklok 2e helft 20e eeuw. Handbeschilderd met maanstand en wekkerfunctie in zeer goede staat 80x40x25cm. Cond.: G
Grote Franse zwart marmeren pendule ca. 1870 met compositie metalen romantische voorstelling van vrouw met kind en roos. Tevens koekkoeksneste met 2 koekkoeken. 8-Daags uurwerk Parijs, pendule is gaaf...
Groot Frans klokkenstel ca. 1880 van roodmarmer met compositie metalen figuur en kandelaars, 8-daags uurwerk. Bij pendule zijn de pootjes ingekort, stukje af van de hand van het figuur, delen van kand...