This website uses cookies

17. Juliveiling 2013

Auction on Friday, July 5, 2013 from 02:00

Completed | Default auction

Sold
Jugendstil tableau 6115
Jugendstil tableau

Result:

375 EUR

Sold
Chinees beeld 6331
Chinees beeld

Result:

375 EUR

Sold
2 Chin. gemberpotten 6517
2 Chin. gemberpotten

Result:

375 EUR

Sold
5-Delige presenteerset 6036
5-Delige presenteerset

Result:

360 EUR

Sold
Grote gemberpot 6039
Grote gemberpot

Result:

360 EUR

Sold
Grote vaas, Fam. Verte 6444
Grote vaas, Fam. Verte

Result:

360 EUR

Sold
Meissen putti 6001
Meissen putti

Result:

350 EUR

Sold
Ivoren tempel 6102
Ivoren tempel

Result:

350 EUR

Sold
Groot tableau ca. 120 tegels 6113
Groot tableau ca. 120 tegels

Result:

350 EUR

Sold
Chin. vaas, Fam Verte 6035
Chin. vaas, Fam Verte

Result:

340 EUR

Sold
Ivoren figuur 6232
Ivoren figuur

Result:

340 EUR

Sold
Restservies, Royal Doulton 6145
Restservies, Royal Doulton

Result:

325 EUR

Sold
Ivoren kaartenhouder 6213
Ivoren kaartenhouder

Result:

325 EUR

Sold
2 Chinese knobbelvazen 6027
2 Chinese knobbelvazen

Result:

300 EUR

Sold
Chin. pors. tuitvaas 6028
Chin. pors. tuitvaas

Result:

300 EUR

Sold
5 Chin. kop&schotels 6359
5 Chin. kop&schotels

Result:

300 EUR

Sold
4 Miniatuur vaasjes/flesjes 6406
4 Miniatuur vaasjes/flesjes

Result:

300 EUR

Sold
Bloemensteker, 19e eeuw 6270
Bloemensteker, 19e eeuw

Result:

290 EUR

Sold
Chinees beeld 6032
Chinees beeld

Result:

280 EUR

Sold
Ivoren okimono, vis 6107
Ivoren okimono, vis

Result:

275 EUR

Sold
3 Chinese vazen 6280
3 Chinese vazen

Result:

275 EUR

Sold
Ivoren beeld, gesigneerd 6484
Ivoren beeld, gesigneerd

Result:

275 EUR

Sold
2 Chinese borden 6426
2 Chinese borden

Result:

270 EUR

Sold
Chin. trekpot, 18e eeuw 6048
Chin. trekpot, 18e eeuw

Result:

260 EUR