Fraaie zilveren lepel en vork, 835/000, met schild met Godin. Set van grote lepel en vork met bewerkte dubbel getorste steel. Voorzien van figuren, bekroond met een schild met Diana godin van de jacht omrand met figuren en leeuwenkoppen. Met ogen. De achterzijde van de bak is voorzien van een ingelegde munt versierd met krulgravures. MT.: Cornelis Rietveld, Schoonhoven. jl.: Y: 1883 Totaal ca 298 gr. Cond.: G