Zeldzame Duitse monumentale eikenhouten Neo renaissance kast (Historisme ca. 1880) met ahorn-fineer afgezet. Bevat 7 zuilen, poortpanelen, etage en afneembaar dak (3-delig). In zeer goede staat (minimale beschadiging) en met gesigneerd slot "A. bembe Köln" 235x76x175cm. Cond.: G