Unieke grote rechthoekige zilveren pronkschaal. Rondom prachtig gedreven bloemmotieven met 4 cartouches. De opstaande rand is ajour uitgevoerd. Het geheel staat op vierhoekige poten en is aan de binnenzijde geheel verguld. 925/000, ca. 3300gr. 46x29x15cm. Cond.: U