Oud Amsterdams staand horloge met speelwerk 2e helft 20e eeuw. gemaakt door J.M. Verbrugge. Met dagaanduiding, secondenaanduiding, datum- en maandaanduiding, maanstand, slagwerk en speelwerk. Westminster en speelwerk, 3 gewichten. Mooie beschildering van Amsterdam St. Nicolaaskerk etc. Prachtige wortelnoten fineer kast. geheel in zeer goede staat 253x55x33cm. Cond.: G