Zilveren collier en hanger, 925/000. Fijn rond spangcollier met daaraan een driehoekig gecontourneerde hanger voorzien van zirconia's en 2 lila ingelegde stukken parelmoet. Grootte hanger 33x49mm, 42 cm. ca 26,7 gram. Collier iets uit model, verder in goede staat