Vroeg 19e eeuws Frans porseleinen empire theeservies met diverse beschilderingen en goud decor. Circa 1820. Bestaande uit: Twee theekannen, melkkan (chip voet), suikerpot, grote kom, twaalf schotels + elf kopjes (drie kopjes beschadigd). Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: circa 5 -20 cm. In redelijk/goede staat.