18e Eeuwse Hollandse bijbel + een 17e eeuwse Hollandse tegel. Bijbel Staten Generaal 1761, te Amsterdam, door P.H. Losek en H. Brandt, Onder de Linden. O. van Grafhorst, G. de Groot. P. Schouten en Compagnie. Restauratie. In redelijke staat. en een 17e eeuwse tegel met vos afbeelding, afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.