Zeldzame 19e eeuwse Engelse monumentale klok met carillon speelwerk op acht bellen. Met floraal decor + snijwerk. Kwartier-slag, met datum aanduiding + maanstand. Vier bells + acht bells functie. Silent + strike functie. Klokkast gerestaureerd. Afmeting: 260 x 73 x 37 cm. In goede staat.