Grote antieke zilveren pronklepel, met grote peervormige bak, een deels getorste steel met een schild voorzien van een voorstelling met figuren. Aan de achterzijde van de bak is een medaillon bevestigd met leeuwen. De lepel is voorzien van 2 hangerogen. 32 cm. ca 169 gram. De lepel is voorzien van pseudokeuren. In zeer goede staat