19e Eeuwse Franse bronzen pendule met wit marmer. Deniers à Paris. Deels verguld brons en gebruneerde bronzen bacchussen met druiven en hoorn des overvloeds. Emaille bij sleutelgaten iets beschadigd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 33 x 40 x 13 cm. In goede staat.