3 Perzische handgeknoopte kleedjes. 85x78cm. 65x60cm. en 60x40cm.
Antiek oval wandspiegel 19e eeuw met mooie kroon. Gezwart hout met zilver en facetgeslepen spiegel (lichte beschadiging) 118x73cm. Cond.: G
Notenhouten theetafel met lade in Queen-Anne stijl 20e eeuw. in zeer goede staat 65x73x42cm. Cond.: U
Massief eikenhouten dagobertstoel begin 20e eeuw. Met scheerpoot en 4 leeuwekoppen. Divers snijwerk 97x65x57cm. Cond.: G
Engelse iepenhouten Windsor chair ca. 1820. prachtige patina 95x57x52cm. Cond.: G
Grote mahoniehouten gefineerde Engelse vitrinekast ca. 1900 met mooi snij- en lijstwerk, staand op klauwpoten. Zijkanten met glas Met verlichting.en glasplaten. 131x186x46cm. Cond.: U
Hollandse panelen/kussenkast ca. 1880. panelen met pallisander gefineerd. geheel staand op bolpoten 187x140x56cm. Cond.: G
Notenhouten met wortelnoten halkastje op klauwpoten. Hollands model 20e eeuw in zeer goede staat 82x59x45cm. 82x59x45cm. Cond.: U
Antiek 8-kantig eikenhouten plantentafeltje met getorste poten onderling verbonden ca. 1900. In zeer goede staat 56x60x60cm. Cond.: U
Antiek rond bijzettafeltje met getorste poten, onderling verbonden ca. 1920. Engels massief eiken 54x61cm. Cond.: U
Ovale oude spiegel eind 20e eeuw. Mahoniehout snijwerk 53x65cm. Cond.: G
Notenhouten halve maan tafeltje met jaloezie deurtjes in Louis Seize stijl, koperen voetjes 20e eeuw 71x35x68cm. Cond.: U
2 Duitse groenhouten barok stoelen nog deels in de originele verf. Beide stoelen met armleuning. 19e eeuw. Cond:R
Notenhouten wijntafeltje Engelse stijl 20e eeuw. Pootjes met koper in zeer goede staat 48xø54cm. Cond.: U