Hollandse eikenhouten vier-laden Louis Seize commode met origineel beslag. Circa 1800. Ongerestaureerd. Afmeting: 85 x 83 x 52 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Hoge Chinese piedestal met etages en snijwerk. Circa 1920. Afmeting: 108 x 30 x 30 cm. In goede staat.
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.
Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Twee oude gietijzeren spaarpotten in Amerikaanse stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Barok, Louis Quinze kabinet met origineel verguld bronzen beslag en klauwpoten. Ongerestaureerd. Afmeting: 235 x 180 x 64 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek mahoniehouten Louis Philippe dressoir. Schellak. Circa 1870. Afmeting: 85 x 137 x 53 cm. In goede staat.
Handgeknoopte Perzische loper. Rood van kleur. Rond gerafeld. Afmeting: 101 x 220 cm. In redelijk/goede staat.
Perzisch kleed. Creme-groen. Afmeting: 138 x 74 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur op marmeren basement. Pierrot met luit. Door Auguste de Wever. 1836 - 1910. 'Mephisto'. Afmeting: 32 cm. In goede staat.