Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met 6 zilveren ringen, met o.a. markesiet, onyx, zirconia;s parelmoer en parel. totaal ca 418,3 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Geelgouden staafbroche, 585/000, met diamant. Klein staafbroche bezet met een rij met diamantjes met een oud slijpsel. 30x2mm. ca 2,0 gram. In goede staat
Geelgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 3 witgouden 4-poot chatons bezet met 3 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,60ct VS-G. breedte 4 mm, ca 3,9 gram. ø57. Nieuw
Elegante fijne witgouden rozetoorstekers, 585/000, met amethist en diamant. Ronde oorstekers met in het midden een rond gefacetteerde amethist, ø3,2mm, met daaromheen een rand met 24 briljant geslepen...
Twee antieke Chinees porseleinen vazen. Eén maal groot met Geisha in landschap/tekst decor + bodemmerk, chip. En een grote voorraadpot met floraal/tekst decor, goed. Afmeting: 31 - 57 cm. In redelijk/...
Twee antieke koperen kaarskandelaren met geëtste glazen kappen en voorzien van een veer die de kaars omhoog drukt. Ca. 1900. Kandelaren hebben enkele deukjes H. 48 cm. In redelijke staat.
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen Blanc de Chine octagonale vaas met Foo-honden en Chinese karaktertekens. Afmeting: 36 x18 x 19 cm. In goede staat.
Vier maal 18e eeuws Chinees porselein. Twee chocolade koppen, één kopje chip, één kopje haarlijn bodem. Twee Imari kommen, één kom haarlijn, één kom chip. Afmeting: 7,5 - 15 cm. In redelijke staat.
Twee grote antieke twee-kleurige messing gepatineerde kerkelijke kaarskandelaren. Circa 1900. Afmeting: 95 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Twee geelgouden kruizen, 585/000. geelgouden hanger met een bol kruis voorzien van een corpus, 55x31mm, en een kruis met filigrain bewerking en een corpus, 28x42mm, voorzien van onedele brochering. T...
Fantasiering, 333/000, met ruw bewerkte halve maan bezet met een zirconia. Breedte ring 9mm. ø 52, ca 1,9 gram. In goede staat
Antiek draaiorgel met koperen speelplaat. Gemerkt Amourette, Douglas & Co. London. Circa 1900. Afmeting: 20 x 43 x 40 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamanten. Een rozetring met een fantasievorm bezet met diverse singlecut geslepen diamanten. breedte kop 9 mm. totaal ca 0,25 ct. ø 53. ca 2,6 gram. In goede staat
17e - 18e Eeuws Chinees porseleinen Kang Xi bord. Gecontourneerd, met landschap/floraal/paradijsvogel decor. Chips rand. Afmeting: Ø 21,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kopjes met bruin glazuur en gouden bloemen. Afmeting: 4,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen penselen wasschaal met rode glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: 3,5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose schaal met floraal/insekten decor. Met bodemmerk. Chip en twee haarlijnen. Afmeting: 5,5 x Ø 19,8 cm. In redelijk/goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Thonet-stijl kapstok. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 194 cm. In goede staat
Twee grote bronzen Empire-stijl kratervazen. 20e Eeuw. Afmeting: 31 x Ø 16 cm. In goede staat.