Twee 19e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Circa 1870. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 750/000, met saffier en zirconia. Ring met een ruiutvormige kop bezet met zirconia's en in het midden voorzien van een vierkant geslepen saffier. Breedte ring 13 mm. ca 5,8 gram. ø 59...
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten armleunstoel met lederen bekleding. Houtgepind. Afmeting: 84 x 60 x 51 cm. In goede staat.
Lot zilveren sieraden met filigrain voorzien van 2 broches, 2 ringen en een horlogeband. Diverse gehaltes.
Grote lichtblauwe porseleinen petroleumlamp met gematteerde kristalglazen kap. Circa 1900. Afmeting: 78 x 17 cm. In goede staat.
Lot antiek koperwerk op eikenhouten dienblad. Onder andere: Blakers, mokka kan, suikerpot, roomkan, kaarsendovers. Afmeting: 6 - 42 cm. In goede staat.
Zilveren jasseronarmband, 835/000, met 10 zilveren bedels. 18 cm. voorzine van veiligheidsketting. ca 19,7 gram.In goede staat
Twee Gründer armstoelen. Mahonie. Duits. Circa 1880. Afmeting: H 104 cm.
Zilveren zakhorloge met zilveren horlogeketting, 800/000. Horloge, ø38mm, met sleutelopwinding en een witte emaille wijzerplaat, voorzien van een zilveren geschakelde ketting, één stukje ontbreekt. 27...
Collier van witte zoetwaterparels, geknoopt en bevestigd aan een witmetalen veeroog. ø parel 11 mm. lengte 45 cm. Nieuw
Zeldzame 19e eeuwse gietijzeren etagiere met klauwpoten en opengewerkt Grieks figuren decor. Afmeting: H 41,5 x Ø 23 cm. In goede staat.
Antieke Franse tafel petroleumlamp. Circa 1900. Zeeman. Compositie metaal met handbeschilderd glazen reservoir. Geplaatst op rood-marmeren basement. Afmeting: H 78 cm. In goede staat.
Eiken buffetkast. Duits. Circa 1880. Gründerzeit. Met in het front snijwerk. Afmeting: H 225 x B 138 x D 62 cm. In goede staat.
Antieke byoux broche, Art Deco stijl in originele etui. Broche uit witmetaal met strasstenen waarvan het middelste gedeelte los te maken is en als oorclip gedragen kan worden. Eén steentje ontbreekt. ...
Compositie metalen lamp. Man met lantaarn. 20e Eeuw. Afmeting: H 56 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten houtgestoken kapstok met ranken en leeuwenkoppen. Neo Renaissance. Circa 1880. Afmeting: 37 x 130 x 21 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden medaillon, 585/000, ovaal model, opengewerkt aan de voorzijde met een bloem voorzien van een paarse steen, met daarboven en onder een rand met bloemen. Met paars velour. Het ovale me...
Antieke haardset met haardscherm. Kopergeslagen, blaasbalg en drie delige messing haardset. Circa 1900. aFMETING: 47 - 65 CM. iN GOEDE STAAT.
Lot zilveren sieraden met diverse oorstekers, choker met parel, 2 kettingen met hanger en een rinkelbandje. ca 40 gram. Diverse gehaltes. In goede staat
Grote antieke koperen Engelse microscoop met verlichting. Gemerkt Trade Mark Microscope. Circa 1920. Afmeting: 33 x 24 x 35 cm. In goede staat.
Grote Barok commode in Franse stijl. Met marmeren blad en bronzen beslag. Louis Quinze-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 90 x 147 x 55 cm. In goede staat.