Antieke Franse notenhouten tafel met kruispoot verbinding. Napoleon III. Circa 1870. Afmeting: 67 x 107 x 62 cm. In goede staat.
Lot Biedermeier-stijl porselein. Royal Schwabap Deutschland. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie vazen, gebakschaal + zeven schotels. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 16 - 24 cm. In goede staat.
Tibetaanse met leer beklede en goud beschilderde spiegel. Met facet geslepen spiegel. 21e Eeuw. Afmeting: H 81 x B 60 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse mahoniehouten Louis Philippe vitrinekast. Eén-deurs met twee lades, volle zuilen en schappen. Afmeting: 220 x 102 x 56 cm. In goede staat.
Twee antieke Chinees porseleinen kommen. Eén maal peterselie decor + bodemmerk, goed. Eén kom met hoge voet, figuren in landschap decor, chip + haarlijn. Afmeting: 11 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuwse Japanse porseleinen Katani vazen + losse vaas. Gesigneerd. Eén deksel beschadigd. Eén vaas haarlijntje. Afmeting: 19,5 - 28 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten koloniale trumeau met snijwerk en klauwpoten. Afmeting: 70 x 110 x 48 cm. In goede staat.
Spiegel met lithografie achter glas. Circa 1900. Notenhout. Met facet geslepen spiegel. Afmeting: H 139 x B 60 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed met floraal decor. Aardetinten. Afmeting: 240 x 174 cm. In goede staat.
Zeer fijn handgeknoopt Perzisch tapijt. Lichtblauw van kleur met bloem decor. Afmeting: 97 x 66 cm. In goede staat.
Grote antieke bronzen strijdwagen op marmeren basement. Circa 1920. Afmeting: 53 x 80 x 25 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Japanse gietijzeren zeskantige theekan met karaktertekens en bronzen deksel. Afmeting: 20 x 28 x 15 cm. In goede staat.
Drie flessen rode wijn. 1980 Cotes du Roussillon Villages Cuvee de Vigneron. La Pauline Millenium. 1981 Chateau Lyonnat Lussac-Saint Emilion. Afmeting: 36 - 42 cm. In goede staat.
Antieke bureau thermometer. Circa 1900. Man met cello op albasten basement. Compositie metalen figuur. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse bronzen twee-lichts kaarskandelaren met edelman en edelvrouw. Groen gepatineerd en brons. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
Twee antieke gelithografeerde blikken schotels. Eén maal Michiel de Ruyter, 1607 - 1907. Eén maal vrouw bij zuil met ampfora. Afmeting: ø 23 - 26 cm. In goede staat.
Antieke Amerikaanse blikken gelithografeerde globe. J. Chein & Co. Made in USA. Afmeting: 24 x ø 18 cm. In goede staat.
Groot dubbelzijdig geëmailleerd Frans reclamebord. Adolphe Lafont Lyon. Circa 1950. Afmeting: H 40 x B 64 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek keukenrek met antieke keramieken puddingvormen. Negen stuks. Minimale chip mogelijk. Afmeting: 90 x 103 x 10 cm. In goede staat.
Vier oude/antieke passersets. 1900 en later. Uitgebreid, metaal + messing. Afmeting: 9 - 26 cm. In goede staat.
Vijf delen oud/antiek Chinees cloisonne. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 12 cm. In goede staat.
Antieke Barok schilderijlijst. Doekmaat H 50 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Vier 19e eeuwse ingelijste wasplaquettes. Duitsland. Afmeting: H 18,5 x B 15,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse messing Empire kaarskandelaren. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.