Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

43. Januariveiling 2020

Versteigerung am Freitag, 10. Januar 2020 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Lot antiek Kutani porselein (24x)
Ergebnis: 150 EUR

Groot lot antiek Japans Kutani porselein. Onder andere: Vazen, dekselpotten, schalen. Minimale beschadiging mogelijk. Afmeting: 6 - 30 cm. In goede staat.

3x Antiek Chinees porselein
Startpreis 75 EUR

Drie maal antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Capucijner schotel, chip. Bord met tuin decor, goed. Bord met landschap/pagodes decor, goed. Afmeting: ø 13,5 - ø 26 cm. In redelijk/goede staat.

Cornel Snels, Naakte vrouw in meditatie houding
Startpreis 90 EUR

Cornel Snels. 1932 - 2015. Compositie figuur. Naakte vrouw in meditatie houding. Afmeting: H 24 cm. In goede staat.

Zilveren armband Oosters
Ergebnis: 70 EUR

Zilveren armband, BWG, met vierkant gecontourneerde bolle schakels met bewerking. Voorzien van bakslot. breedte 19 mm, lengte 18,5 cm. ca 27,4 gram. In goede staat

Zilveren langwerpige dienschaal
Startpreis 375 EUR

Zilveren langwerpige dienschaal, 800/000, voorzien van een brede geschulpte rand met floraal decor. 40x20x1cm. ca 760 gram. In goede staat

Zilveren servies op dienblad
Ergebnis: 230 EUR

Zilveren servies op dienblad, 935/000, met een theekan, melkkan en een suikerbak, voorzien van cannelures. Op een ovaal dienblad met knerrenrand met gravure: Souvenir aan den heer en mevrouw Logeman v...

J. van Everdingen, Hollands landschap met windmolen
Ergebnis: 225 EUR

Jan van Everdingen. Hollands landschap met windmolen en visser bij rietkraag. Olieverf op paneel. Afmeting: H 37 x B 26 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Boeren gezin in interieur
Startpreis 150 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1930. Boeren gezin in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

2x Antieke figuren, Paard + edelhert
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke metalen figuren. Paard en edelhert. Compositie metaal. Afmeting: 11 - 18 cm. In goede staat.

2x Houtgesneden schaakspelen
Startpreis 75 EUR

Twee grote houtgesneden schaakspelen. Eén maal schaakset Bali. Eén maal schaakset Zimbabwe. Afmeting: 17 x 48 x 48 cm / 16 x 50 x 50 cm. In goede staat.

2x Schaakspelen
Ergebnis: 75 EUR

Twee schaakspelen. Eén maal Tebodin-set Rotterdam, metaal + hout. Eén maal stad Rotterdam Design schaakspel met metalen figuren en pvc bord. Afmeting: 17 x 50 x 50 cm / 9 x 40 x 40 cm. In goede staat.

L. Scheen, Rotterdams havengezicht
Startpreis 80 EUR

L. Scheen. 21e Eeuw. Rotterdams havengezicht. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Swarovski schaakset
Ergebnis: 200 EUR

Swarovski kristalglazen schaakspel + origineel Swarovski schaakbord. Afmeting: 6 x 35 x 35 cm. In goede staat.

2x Antieke Chinese celadon kommen
Ergebnis: 100 EUR

Twee antieke Chinees porseleinen celadon kommen met bodemmerk. Afmeting: 6,5 x ø 14 cm / 6,8 x ø 13,8 cm. In goede staat.

Antieke Chinese penselenpot
Startpreis 150 EUR

Antieke Chinees porseleinen penselenpot met decor van rotsachtige baai. Afmeting: 13,5 x ø 11 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden, 4x
Ergebnis: 35 EUR

Lot zilveren sieraden met 2 ringen, een vierkant palmiercollier n een gourmetcollier. Totaal ca 22,3 gram. In goede staat

Karaf met zilver
Ergebnis: 95 EUR

Kristallen karaf met slijpwerk, geplaatst op een ronde zilveren voet met parelbewerking en voorzien van een zilveren jasseronketting met bewerking, bevestigd aan de kraag en aan de stop. 833/000. ø10x...

Oude Chinese dekselvaas
Ergebnis: 150 EUR

Grote oude Chinees porseleinen dekselvaas met draken decor. Octagonaal. Chip deksel. Afmeting: 34 x ø 20 cm. In redelijk/goede staat.

4 Delen Swarovski
Startpreis 50 EUR

Kavel met 4 delen Swarovski kristal: 1x Vliegtuig (152111), 1x Kinderwagen (199197), 1x Beagle spelend (172296) en 1x Eekhoorn met noot (011871). Allen in goede staat en met originele dozen.

Antiek theeservies + dienblad
Startpreis 60 EUR

19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....

Glazen stier
Ergebnis: 120 EUR

Groot glazen stier met goudfusing. 21e Eeuw. Afmeting: 29 x 51 x 17 cm. In goede staat.

Zilveren bakjes, divers 4x
Ergebnis: 60 EUR

Lot met 4 bakjes; 2 kristallen vierkante bakjes op een zilveren onderzetter, 835/000, MT.: Lutz & Weiss, Pforzheim, 6,5x6,5cm, een achtkantig schaaltje, 800/000, met een hamerslag en omgeslagen rand, ...

5x Kunstglas, divers
Ergebnis: 60 EUR

Vijf maal diverse blauwe kunstglazen vazen et cetera. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 13 - 39 cm. In goede staat.

Onduid.gesign., Stilleven rozen + fruit
Startpreis 40 EUR

Onduidelijk gesigneerd. Franse School. 1927. Stilleven met rozen en fruit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 70 x B 50 cm. In goede staat.