800/000 Zilveren dekseldoos met houten binnenwerk. MT: Wilhelm Binder, Schwäbisch Gmund. Afmeting: 13,5 x 8,5 x 4,5 cm. Licht deukje. In redelijk/goede staat.
Antiek Frans compositie metalen figuur op marmeren basement. L.F. Moreau. Circa 1900. Meisje met schaap. Afmeting: 47 cm. In goede staat.
Mooi zilveren cabaret, 934/000, rechthoekig model met een opstaande rand versierd met een ribdecor, geplaatst op 4 bolpoten met een aanzet voorzien van filetbewerking. MT.: Johannes de Kok, Leiden, jl...
Gouden ring, 750/000, met diamant. Brede dubbele ring, een gladde geelgouden en een witgouden bezet met 7 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,21 ct, strak in een rechthoek in de band gezet. Breed...
Geelgouden armband, 585/000, met een gourmetschakel, voorzien van bakslot en veiligheid. breedte 8,5mm, 19 cm. ca 19,5 gram. In goede staat
Geelgouden herenring, 585/000, met een ovale kop met witgouden bewerking. breedte 11,5mm, ø 64 ca 7,1 gram. In goede staat
Prachtige platina ketting en hanger, 950/000, met diamant van Tiffany & Co.. Een fijn ankercollier met daaraan een solitairhanger met een 4-poot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, 0,32 VV...
Elegante gouden choker 585/000, poly/ruw. Charisma choker, indura, organisch gevormd, met in het midden een breed stuk met een deel ruw bewerkt en een deel gepolijst met daarin een briljant geslepen ...
Twee oude/antieke Oosterse messen. Onder andere met leer bekleed. Afmeting: 32 - 46 cm. In goede staat.
Oud gepolychromeerd koppensneller mes uit Borneo. Met tanden versierd. Afmeting: L 62 cm. In goede staat.
Antieke marine degen. Noorwegen. Met bewerkte lemmet en ivoren greep. Messing verguld gevest. 19e Eeuw. Afmeting: L 87 cm. In redelijk/goede staat.
Kavel met ca. 38 zilveren munten uit Amerika, diverse condities.
Friese zilveren roomkom met deksel, 833/000, ronde kom met gedreven florale bewerking en leeuwmacrons, geplaatst op een ronde voet, voorzien van restauratie, met parelbewerking. Met een bijbehorend de...
Geelgouden choker, 750/000, met robijn en saffier. Verlopende choker, 7-9mm, met in het midden een stuk omgeslagen collier met daartussen 4 hangers bezet met rond gefacetteerde robijnen en saffieren....
Mooie witgouden armband, 750/000, met diamant. Een armband met harpvormige schakels, verbonden door middel van pennen, bezet met 22 briljant geslepen diamanten, ca 1,1 ct, voorzien van een bakslot met...
Twee oude bronzen boeddha figuren. Afmeting: 13 - 17 cm. In goede staat.
Kavel met 42 diverse zilveren munten wereldwijd waaronder: Spanje, India, Frankrijk, Italië. Diverse condities.
Lot met vijftien broches, met 13 zilveren broches, in diverse vormen met diverse gehaltes en 2 witmetalen broches. Eén sluiting is defect. zilver ca 99 gram.
Leo Grijseels. 21e Eeuw. Haags stadsgezicht met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 12 cm. In goede staat.
Antieke mahoniehouten Foto Hall, Paris camera. Circa 1910. Afmeting: 38 x 31 x 25 cm. In goede staat.
Drie oude fotolijsten. 20e Eeuw. Bestaande uit: 2x Louis Seize-stijl, plated. 1x Louis Seize-stijl, wortelhout. Afmeting: 13 - 30 cm. in goede staat.