Twee grote antieke Duitse Jugendstil keramieken vazen. Circa 1915. Gemerkt 'Norich Nürnberg J.V.S.'. Eén vaas beschadigd, andere chip. Afmeting: 47 x 19 x 19,5 cm. In redelijke staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen miniatuur trekpotje met florale decor. Afmeting: 5,5 x 8 x ø 4,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Imari porseleinen trekpot met ribbels en florale decor. Dekseltop gelijmd. Afmeting: 11 x 13 x ø 8,5 cm. In redelijk/goede staat.
Tien delen antiek Chinees porselein. Divers. 18e - 19e Eeuw. Bestaande uit: 9x schotels + 1x tassa. Enkele chips. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuwse Chinees porseleinen Familie Rose borden met florale/goud decor. Lowestoft. Afmeting: ø 23,4 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuws Chinees porseleinen schotel met bodemmerk en Familie Rose keizer decor. Afmeting: 5 x ø 27,5 cm. In goede staat.
18e - 19e Eeuwse Chinees porseleinen mandarijn kop en schotel met figuren in tuin decor. Kopje haarlijn. Afmeting: 5,5 x ø 12,5 cm. In redelijk/goede staat.