Grote oude Chinese Familie Rose vaas met floraal/vogel/goud decor. Met bodemmerk. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 cm. In goede staat.
Grote oude Chinees porseleinen Familie Rose penselenpot met landschap decor + bodemmerk. Afmeting: 18,5 x ø 20 cm. In goede staat.
Grote antieke Jugendstil Majolica bloempot met florale, vogels en insecten decor. Onduidelijk bodemmerk. Afmeting: H 31 x ø 35 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse grote Duitse Hanau Fayence sierschotel met hert decor. Lichte randschades + haarlijn. Afmeting: ø 38,7 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws handbeschilderd porseleinen theeservies met blindmerk. Frans fabrikaat. Hollandse beschildering in mangaan. Op deksel suikerpot Utrecht 1882 C.M.V. Fec. Achttien-delig. Enkele chip mogelijk....
Antieke Duitse porseleinen theekan met Zwiebelmuster decor. Messing montuur. Circa 1900. Gemerkt Franzesca Hirsch Dresden. Afmeting: 16 x 18 x ø 13 cm. In goede staat.
Grote Duitse porseleinen figuur, Alter Fritz. Gemerkt Thüringen Western Germany. Circa 1960. Teugel + zwaard beschadigd. Afmeting: 32 cm. In redelijk/goede staat.
Drie maal Duits Rosenthal porselein. Bestaande uit: Beer, Selb Plössberg + twee Studio Line figuren. Afmeting: 9 - 16 cm. In goede staat.
Grote Duitse Dresden porseleinen vijf-lichts kaarskandelaar met goud decor en opgewerkte bloemen. Beschadigingen aan bloemen. Afmeting: H 55 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delig Dresden gemerkt porseleinen tafelstuk met bloemen en engelen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 26 x 17 cm. In goede staat.
Grote Duitse Unterweissbach porseleinen siervaas met opgewerkte vogels, insecten, bloemen en goud decor. Drachen model. Eén chip. Afmeting: 43 x ø 40 cm. In goede staat.
Twee grote kobalt blauwe porseleinen dekselvazen. Handbeschilderd met wildvoorstellingen. Gemerkt Frie Onnaing. Circa 1920. Afmeting: H 40 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen klok. Gemerkt met een kroon en 1882. Met goud decor, vogels, bloemen opgewerkt. Batterij functie. Eén vogel gelijmd. Circa 1960 - 1980. Afmeting: 29 cm. In redelijke staat.
Duits terracotta West-Germany Goldscheider vrouwenhoofd. 50er Jaren. Afmeting: 22 cm. In goede staat.
Twee oude Bing & Grondahl porseleinen figuren. 20e Eeuw. Eén maal meisje met pop. Eén maal meisje in nachtkleed. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.
Oude Duitse porseleinen Rosentahl vaas. Circa 1980. Handgemalt W.M. Selb. Florale decor met goud. Afmeting: 31 x ø 18 cm. In goede staat.
Zeldzaam veertien-delig Jugendstil Villeroy & Boch visservies met diverse handbeschilderde vis/goud decors. Circa 1915. Afmeting: 23 - 60 cm. In goede staat.
Frankrijk? Antieke porseleinen terrine met onderschaal. Floraal, vogels en goud decor. Gemerkt. Afmeting: 27 x 43 x 29 cm. In goede staat.
Duitse Unterweissbach porseleinen papegaai met maiskolf op piedestal. Gesigneerd AST. Hünninger. 20e Eeuw. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Duitse porseleinen papegaai. Gemerkt met een kroon en 1882. Afmeting: 23 cm. In goede staat.
Acht delen oud Herend porselein met floraal/goud decor. 20e Eeuw. Bestaande uit: Zeven borden, één tablet. Afmeting: 17 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws porseleinen theeservies met blindmerk W.G. + C2. Bestaande uit: Theekan, greep gelijmd. Melkkan + suikerpot. Schaal. Zes kop en schotels. Minimale chip mogelijk. Twee maal haarlijn. Afmeting...
Groot Duits porseleinen eetservies. Gemerkt A.K. Decor Moosrose. Tweede helft 20e eeuw. Bestaande uit: 9 grote borden, 9 ontbijtborden, 9 soepborden, 9 dessertschalen, 21 kop en schotels, 3 dekselterr...
19e Eeuwse handbeschilderde porseleinen Empire chocolade kop en schotel met florale/goud decor. Goud deels sleets. Afmeting: 13 x 14 cm. In goede staat.