Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

40. Aprilveiling 2019

Versteigerung am Freitag, 5. April 2019 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Roodkoperen doofpot, 19e eeuw
Startpreis 30 EUR

19e Eeuwse roodkoperen doofpot. Afmeting: 45 x 25 cm. In goede staat.

Religieus paneel in lijst, 19e eeuw
Ergebnis: 180 EUR

19e Eeuwse figuren voorstelling in lijst. Religieus. Diorama. Meerschuim? Afmeting: 73 x 35 cm. In goede staat.

3x Beschilderde trommels
Startpreis 40 EUR

Drie beschilderde Hollandse blikken met goud decor. 19e Eeuw. Afmeting: 13 - 20 cm. In goede staat.

Oude lederen dokterstas
Ergebnis: 60 EUR

Oude lederen dokterstas met verchroomde sluiting. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 18 x 23 x 37 cm. In goede staat.

2x Antieke kandelaren, 1920
Startpreis 140 EUR

Twee antieke eikenhouten met messing kaarskandelaren. Circa 1920. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

2x Antiek koperwerk
Ergebnis: 60 EUR

Twee delen antiek koperwerk. Bestaande uit: Kastanje pan met medaillon Charles Dickens + Lavabo kan in Renaissance-stijl. Afmeting: 31 - 50 cm. In goede staat.

3x Antiek, 19e eeuw (Bureauset)
Ergebnis: 50 EUR

Drie maal antiek. 19e Eeuw. Bestaande uit: Lederen foedraal, floraal/goud decor. Notenhouten parelmoer belijmde stempel. Gietijzeren vernikkelde inktpot met Franse reclame. Afmeting: 12 - 24 cm. In re...

Reiskist, 19e eeuw
Startpreis 200 EUR

19e Eeuwse palissanderhouten reiskist met necessaires en vakverdeling. Glazen flacons en geheime lade zijkant. Met mechanisme. Afmeting: 17 x 31 x 23 cm. In goede staat.

Bidprentje, 1677
Ergebnis: 30 EUR

17e Eeuwse aquarel bidprent. Anno 1677. Titel: Fobina. Aquarel op papier. Afmeting: 12 x 7 cm. In goede staat.

3x Chinese snuffbottles
Ergebnis: 60 EUR

Drie oude Chinese roodlak snuffbottles. 20e Eeuw. Afmeting: 7,5 - 8 cm. In goede staat.

Jaspis edelsteen op console
Startpreis 50 EUR

Oud Chinees edelstenen jaspis aapje met kalebas en houten console. 20e Eeuw. Afmeting: 12 x 9 x 7 cm. In goede staat.

7x Miniatuur boeddha's
Startpreis 40 EUR

Zeven natuurstenen miniatuur boeddha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 2,5 - 5 cm. In goede staat.

2x Oude Chinese uit coquilanoot gesneden delen
Startpreis 90 EUR

Twee oude Chinese uit coquilanoot gesneden delen. Eén maal mandje. Eén maal ei met schroefdraad. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

Antieke Chinese uit coquilanoot gesneden miniatuur
Startpreis 90 EUR

Antieke Chinese uit coquilanoot gesneden miniatuur. Eén maal mandje. Eén maal ei met schroefdraad. Afmeting: 8 - 9 cm. In goede staat.

2x Bronzen kandelaren, 18e eeuw
Ergebnis: 60 EUR

Twee 18e eeuwse bronzen kaarskandelaren. Afmeting: 29 x 15 x 11 cm. In goede staat.

Antieke brievenhouder, 1900
Startpreis 90 EUR

Antieke brievenhouder met messing beslag en been. Circa 1900. Afmeting: 23 x 15,5 x 3 cm. In goede staat.

Antieke eiken porte montre
Startpreis 110 EUR

Antieke mahoniehouten portre montre horlogehouder met messing monturen. Afmeting: 30 x 20 x 7,5 cm. In goede staat.

Kruithoorn, 19e eeuw
Startpreis 90 EUR

19e Eeuwse grote kruithoorn, gemaakt van koeienhoorn en plated messing. Montuurrand beschadigd. Afmeting: 22 x 8 x 3,5 cm. In redelijk/goede staat.

Oud/antiek albasten doosje
Startpreis 30 EUR

Oud/antiek albasten dekseldoosje met messing omranding. Barst. Afmeting: 5 x 6 cm ø. In redelijke staat.

Hobbelpaard
Ergebnis: 70 EUR

Decoratief houtgesneden hobbelpaard naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 72 x 80 x 25 cm. In goede staat.

Antieke bronzen briefopener, 1900
Startpreis 90 EUR

Antieke bronzen briefopener met aap. Circa 1900. Afmeting: L 21,5 cm. In goede staat.

Antieke Chinese briefopener, 1900
Startpreis 90 EUR

Antieke Chinese messing briefopener met tijger en draken decor. Circa 1900. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Bronzen briefopener, 1920
Startpreis 70 EUR

Antieke bronzen briefopener met vier hondenkoppen. Circa 1920. Afmeting: L 22,5 cm. In goede staat.

12 Messen, hoorn heft
Startpreis 30 EUR

Twaalf messen met een heft van hoorn met zilveren aanzetstuk. 24 cm.

4x Oud/antiek Japans cloisonne
Ergebnis: 40 EUR

Vier maal oud/antiek Japans cloisonne, floraal. Bestaande uit: Dekselpot, bloemvormige schotel en twee vaasjes. Afmeting: 13 - 22 cm. In goede staat.

Oude Indonesische plaquette
Ergebnis: 40 EUR

Oud Indonesische houtgestoken plaquette. Figuur met hert. Goudkleurig. 20e Eeuw. Afmeting: 40 x 18 x 4 cm. In goede staat.

Jugendstil lampenkap, 1915
Ergebnis: 75 EUR

Jugendstil lampenkapje. Gemaakt van glas. Floraal. Circa 1915. Afmeting: 11 x 8 cm ø. In goede staat.

Oud scheepskompas
Startpreis 60 EUR

Oude ijzeren scheepskompas in ophanging. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 13 x 17 cm ø. In goede staat.

Oosterse messing bloempot
Startpreis 250 EUR

Oosterse twee-delige messing bloempot op cobra-slangen basement. India? 20e Eeuw. Afmeting: 30 x 40 x 44 cm. In goede staat.

3x Antieke tinnen koffiekannen
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke tinnen koffiekannen. Afmeting: H 23 - 24 cm. In goede staat.

Heilig kruis met inri + doodshoofd
Startpreis 50 EUR

19e Eeuws mahoniehouten gestoken Heilig kruis met inri + doodshoofd. Doden herdenkingskruis. Afmeting: 44 x 23 x 10 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1900
Ergebnis: 40 EUR

Antiek inktstel met kristalglazen inktreservoirs. Circa 1900. Afmeting: 15 x 29 x 16 cm. In goede staat.

Oud kopergeslagen wandbord, 1930
Ergebnis: 135 EUR

Oud kopergeslagen wandbord met monogram KG. Circa 1930. Industriële voorstelling met scheepvaart, spoorbrug, tandwielen etc. Afmeting: 4 x 36 cm ø. In goede staat.

Oud mini schaakspel
Startpreis 40 EUR

Oud mini schaakspel met benen speelstukken. Midden 20e eeuw. Afmeting: 1,5 x 15,3 x 15,3 cm. In goede staat.

2x Antieke bestekkisten
Startpreis 50 EUR

Twee antieke bestekkisten met bestek. Onder andere: Vismessen, messenslijpset, vleesvork + mes et cetera. Afmeting: 18 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

3x Oude/antieke bierpullen
Startpreis 60 EUR

Drie oude/antieke Duitse bierpullen. Bestaande uit: Grote koper geslagen Jugendstil bierpul met florale zweepslag decor, circa 1915 + grote geëtste glazen bierpul met edelhert decor en tinnen deksel, ...

Kannetje 'Arts & Crafts'
Startpreis 80 EUR

Den Haagse Arts & Crafts houten gekuipte kan met messing banden. Was winkel in Den Haag, 1898 - 1904. Afmeting: 21 x 12 cm ø. In goede staat.

Engelse blikken globe
Ergebnis: 40 EUR

Jaren '60 blikken globe. Chad Valley made in England. Hofleverancier. Afmeting: 27 x 17 cm ø. In zeer goede staat.

3x Nikkelen carbidlampen
Ergebnis: 40 EUR

Drie antieke vernikkelde carbidlampen. Bestaande uit: Twee maal fietslamp en één handlantaarn. Afmeting: 16 - 22 cm. In goede staat.

Antieke dekseldoos
Startpreis 30 EUR

Antieke kleine wortelnoten dekseldoos met metaallijsten. Eén lijst mist. Afmeting: 5,5 x 12 x 6,5 cm. In redelijke staat.

Oud/antiek kunstbeen/prothese
Startpreis 150 EUR

Zeldzame 18e - 19e eeuwse hout met lederen protese (kunstbeen). Oude wormbeval. Afmeting: 100 x 30 cm ø. In redelijk/goede staat.

Oude reebok buste
Ergebnis: 70 EUR

Oude reebok buste. Preparaat op houten plaquette. 20e Eeuw. Afmeting: 60 x 25 x 22 cm. In goede staat.

4x Oud glaswerk, 20e eeuw
Ergebnis: 80 EUR

Vier maal oud glaswerk. 20e Eeuw. Bestaande uit: Drie Egyptische parfumflacons. En één olie + azijn kandelaar. Afmeting: 14 - 17 cm. In goede staat.

Messing bestekset
Ergebnis: 50 EUR

Messing bestekset met houten grepen. K.W.V. Royal Class. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 40 x 43 cm. In goede staat.

Antiek inktstel, 1930
Startpreis 40 EUR

Antiek rood marmeren inktstel. Circa 1930. Afmeting: 10 x 21 x 17 cm. In goede staat.

Antieke schrijfkist, 1910
Ergebnis: 50 EUR

Antieke vurenhouten schrijfkist met zijwaartse lade. Circa 1910. Afmeting: 14 x 56 x 42 cm. In goede staat.

3x Antiek houtwerk
Startpreis 50 EUR

Drie maal antiek houtwerk. Bestaande uit: 19e Eeuwse theestoof met ketel. Drankhouder voor honden, St. Bernhard. Grote houten flacon. Afmeting: 30 - 53 cm. In goede staat.

Lot antiek lederen schoenen/klompen
Ergebnis: 75 EUR

Lot antiek lederen schoenen en beschilderde klompen. In doos. Circa 1900 - 1930. Afmeting: 38 x 50 x 34 cm. In goede staat.

Antiek lederen dames handtas
Ergebnis: 75 EUR

Antiek lederen dames handtas met medaillons en twee antieke parfumflesjes. Afmeting: 8 - 15 cm. In goede staat.

Antieke schooltas + 2 EL meetlatten
Ergebnis: 75 EUR

Antieke houten kinderschooltas met twee EL houten meetlatten. Circa 1900. Afmeting: 48 - 65 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke weegschalen met gewichten
Ergebnis: 50 EUR

Drie antieke weegschalen met gewichten, divers. Bestaande uit: Dr. Oetker, bakeliet, 1930, schaaltje gelijmd. Gietijzer + messing en porseleinen gewichten, gemerkt, 1900. Gietijzer + messing, met mess...

Kavel Poëzie albums (14x)
Ergebnis: 90 EUR

Lot diverse antieke poëzie albums. Mooie kwaliteit. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.

Italiaanse kerststal set, 1980
Startpreis 50 EUR

Uitgebreide Italiaanse kerststal set. Circa 1980. Papier maché of compositie. Afmeting: 10 - 25 cm. In goede staat.

2x Voor-oorlogse brooddozen
Ergebnis: 50 EUR

Twee voor-oorlogse antieke brooddekseldozen. Eén maal emaille, 1915. Eén maal keramiek met hout, 1930. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.

2x Antieke boterkarnen, 1900
Ergebnis: 50 EUR

Twee antieke houten/met ijzer boterkarnen. Circa 1900. Afmeting: 42 - 44 cm. In goede staat.

2x Antieke chocoladegietvormen, 1900
Ergebnis: 45 EUR

Twee antieke blikken paashaas chocolade gietvormen. Circa 1900. Afmeting: 10 - 41 cm. In goede staat.

Oude Tor Merkur radio, 1950
Ergebnis: 60 EUR

Duitse 50-er jaren Tor Merkur notenhouten radio. Met garantiebewijs. Afmeting: 33 x 26 x 55 cm. In zeer goede staat.

Antieke kolenkit + theestoof
Ergebnis: 50 EUR

Antieke kolenkit en theestoof. Eén maal iepenhouten kolenkit met messing beslag en schep, Engeland, circa 1900. Eén maal notenhouten theestoof met messing binnenbak. Circa 1800. Afmeting: 33 - 44 cm. ...

2x Koetslampen
Ergebnis: 35 EUR

Twee decoratieve messing koetslampen. 21e Eeuw. Afmeting: 42 x 16 x 17 cm. In goede staat.

Antieke met been ingelegde stoof, 1910
Startpreis 40 EUR

Aparte antieke iepenhouten stoof met been inleg. J. Luteijn Risseeuw 1910. Afmeting: 16 x 27 cm ø. In goede staat.

2x Antieke parasol, 1920
Ergebnis: 40 EUR

Twee antieke parasols. Eén maal Japan met been. Eén maal bamboe. Afmeting: 40 - 80 cm. In redelijk/goede staat.

Lot oud/antiek kopergedreven artikelen
Startpreis 80 EUR

Lot diverse oude/antieke kopergedreven artikelen. Onder andere: wandkastjes, borstelsets, plaquette Marken door J. Nicolet, tablet etc... Afmeting: 20 - 60 cm. In goede staat.

Religieus handwerk in lijst
Startpreis 50 EUR

19e Eeuws religieus handwerk met aparte lijst uit ebbenhout, been, koperbeslagen. Lucie De Sanger. 1879. Afmeting: 79 x 78 cm. In goede staat.

Houten sculptuur en rozenwaterflesje
Ergebnis: 75 EUR

Houten olifant met witmetalen versieringen met stenen, 15x7x20cm, en een rozenwaterflesje, hartvormig uit witmetaal met turkoois. voorzien van ketting. 90 cm.

5-Delig plated inktstel
Ergebnis: 50 EUR

Vijf-delig plated inktstel. Bestaande uit: Twee inktpotjes, postzegeldoosje, basement met kroontjespen. 21e Eeuw. Afmeting: 9 x 22 x 12 cm. In goede staat.

2x Antieke bronzen offerkom
Ergebnis: 40 EUR

Antieke Perzische? offerkom met schorpioen en vissen decor rondom, fijn geciseleerd. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 8,3 x 12,4 cm ø. In redelijk/goede staat.

6x Antiek religieus
Startpreis 340 EUR

Zes maal antiek religieus. Bestaande uit: Vijf miskelken van tin, 18e - 19e eeuw, merktekens. Eén bronzen houder. Afmeting: 18 - 24 cm. In goede staat.

Lot China (5x)
Startpreis 40 EUR

Vijf maal China. 20e Eeuw. Bestaande uit: Chinese munten-pop, metalen Chinees polychrome, twee geglazuurde tempelleeuwen, Chinese houtgestoken godheid. Afmeting: 11 - 26 cm. In goede staat.

2x Inktpotten + visschaal
Startpreis 50 EUR

Twee antieke inktpotten en tinnen vis-presenteerschaal. Historisme, Jugendstil. Circa 1880 - 1920. Afmeting: 24 - 54 cm. In goede staat.

Antieke sigarensnijder, 1930
Startpreis 35 EUR

Antieke 30-er jaren messing maritime sigarensnijder. Circa 1930. Afmeting: 12 x 7 cm ø. In goede staat.

Fries pijpenrek
Startpreis 40 EUR

Oud Fries kerfsnede pijpenrek met tekst 'hoop op zegen'. Afmeting: 20 x 42 x 6 cm. In goede staat.

3x Oude Indonesische sarongs
Startpreis 50 EUR

Drie oude katoenen Indonesische sarongs. 20e Eeuw. Afmeting: circa 150 x 130 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonne Geisha's
Ergebnis: 75 EUR

Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.

2x Japanse cloisonne Geisha's
Ergebnis: 120 EUR

Twee oude Japanse cloisonne Geisha's. 20e Eeuw. Afmeting: 22 - 23 cm. In goede staat.

Tabaksdoos met edelstenen
Ergebnis: 75 EUR

Uitheemse tabakdoos met edelstenen. Rechthoekige dekseldoos uit metaal versierd met edelstenen op het deksel voorzien van een peervormig geslepen ruw turkoois. 7,5x6x3cm. In goede staat

5x Houten dekseldozen
Startpreis 50 EUR

Vijf oude/antieke dekseldozen. Divers. 20e Eeuw. Onder andere: Schwarzwald, Indonesië. Afmeting: 11 - 27 cm. In goede staat.

Lot houten doosjes, divers
Ergebnis: 40 EUR

Zes oude/antieke Oosterse doosjes. Divers. Onder andere: Japan, Indonesië. Afmeting: 8 - 19 cm. In goede staat.

Engelse schrijfkist, 19e eeuw
Ergebnis: 70 EUR

19e Eeuwse mahoniehouten Engelse schrijfkist met inktpotten + schrijfblad. Minimale fineerschades. Afmeting: 13 x 34 x 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot kristal + plated
Ergebnis: 30 EUR

Lot oud/antiek divers kristal + plated. Onder andere: karaf, schaaltjes, spiegel etc etc... Afmeting: 9 - 25 cm. In redelijk/goede staat.

2x Plated kandelaren
Startpreis 130 EUR

Twee 19e eeuwse plated Empire-stijl kaarskandelaren. Afmeting: H 26 cm. In zeer goede staat.

Antieke microscoop, 1900
Ergebnis: 65 EUR

Kleine antieke messing microscoop in notenhouten kist. Nr. 6. Circa 1900. Afmeting: 19,5 x 8,5 x 7 cm. In goede staat.

Antieke Franse passerset, 1900
Ergebnis: 45 EUR

Antieke Franse messing passerset in palissanderhouten kist. Veertien-delig. Afmeting: 21 x 12 x 4,5 cm. In goede staat.

Antieke glazen hanglamp, 1900
Startpreis 220 EUR

Grote antieke glazen hanglamp met gematteerd glas en gravures. Circa 1900. Afmeting: 60 x 40 cm ø. In goede staat.

Historisme plafondlamp, 1890
Ergebnis: 180 EUR

Grote messing historisme plafondlamp met vijf lichtpunten. Circa 1890. Afmeting: 100 x 70 cm ø. In goede staat.

2 Marmeren inktpotten
Startpreis 40 EUR

Twee antieke marmeren inktpotten. Circa 1920 - 1930. Eén maal wit/grijs met kristallen inktpot, chips. Eén maal zwart marmer, goed. Afmeting: 12 - 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Antieke inktpotten, 1890
Startpreis 40 EUR

Drie antieke inktpotten met messing en binnenbakjes. Circa 1890. Afmeting: 9 - 12 cm. In goede staat.

Lot oude/antieke inktpotten
Ergebnis: 40 EUR

Lot oude/antieke inktpotten. Onder andere: Glas, porselein + vulpennen in houten doos. Afmeting: 3 - 29 cm. In goede staat.

Lot oude inktpotten (6x)
Startpreis 40 EUR

Lot van zes oude/antieke inktpotten met plated, vernikkelde doppen. 20e Eeuw. Afmeting: 4 - 16 cm. In goede staat.

2x Decoratieve kaarskandelaren
Ergebnis: 30 EUR

Twee decoratieve messing kaarskandelaren met zwart marmeren voet. 21e Eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

3x Oud/antiek albast
Ergebnis: 40 EUR

Drie maal oud/antiek albast. Eén maal Griekse godin, circa 1900, gerestaureerd. Eén maal naakte dame. Eén maal tafellamp. Afmeting: 15 - 40 cm. In redelijk/goede staat.

Messing historisme kelk
Ergebnis: 40 EUR

19e Eeuwse bewerkte messing historisme houder/kelk met draken en fratsen gezichten. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.

Engelse waterhouder, 19e eeuw
Ergebnis: 30 EUR

19e Eeuwse Engelse keramieken waterhouder met deksel. Canning Works Manchester established 1830. Afmeting: 35 x 23 cm ø. In goede staat.

Japans Kamasutra boek
Ergebnis: 50 EUR

Japans Kamasutra uitklapbaar boek met vijf erotische voorstellingen. 20e Eeuw. Aquarellen op houtsnedes? Afmeting: 18 x 12 x 3,2 cm. In goede staat.

Zeiss Ikon camera belichtingsmeter
Startpreis 40 EUR

Zeldzame oude Zeiss Ikon camera belichtingsmeter. Diaphot Dresden. Afmeting: ø 6 cm. In goede staat.

Antieke fotolijst, 1900
Startpreis 100 EUR

Antieke vernikkelde messing fotolijst met standaard. Putti in zeilboot. Circa 1900. In goede staat. 35x24cm.

Diverse Kaiser Wilhelm + signatuur
Ergebnis: 50 EUR

Diverse Kaiser Wilhelm foto's + handgesigneerd schrijven 1873. Duits. Afmeting: 9 - 28 cm. In redelijk/goede staat.