Drie oude/antieke Duitse bierpullen. Bestaande uit: Grote koper geslagen Jugendstil bierpul met florale zweepslag decor, circa 1915 + grote geëtste glazen bierpul met edelhert decor en tinnen deksel, 20e eeuw + grote keramieken bierpul, gemerkt Gerz, met figuren en teksten, 20e eeuw. Afmeting: 30 - 35 cm. In goede staat.