Zeer grote moderne kunstglazen asbak. Door Max Verboeket Maastricht. Blauw-zwarte glasfusing. Afmeting: 8 - 28 cm ø. In goede staat.
Drie oude/antieke Oosterse figuren. Bestaande uit twee houtgesneden karbauwen met figuur, twee beschadigingen + één bronzen karbauw. Afmeting: 18 - 22 cm. In redelijk/goede staat.
Zeven maal glazen/kristallen flacons, waarvan één roze met afbeelding van Leda en de zwaan. Eén dikwandige groen met goud flacon. Vijf maal blank glazen flacons en ook in lalique-stijl. Afmeting: 11 -...
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Elegante witgouden ring, 585/000, met saffier en diamant. Ring met een getorste bewerking met een band pavé gezet met rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,84 ct en een band pavé gezet met diaman...
Goudkleurig oud betongegoten tuinbeeld. 20e Eeuw. Jongeling met bloemenmand. Afmeting: 83 cm. In goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
24-Delig bewerkt zwaar plated bestek. 20e Eeuw. Gemerkt H.H. Afmeting: 17 - 25 cm. In goede staat.
Vier maal Italië. 20e Eeuw. Bestaande uit: Messing telefoon + drie putti lampenvoeten. Afmeting: 26 - 33 cm. In goede staat.
Antiek eikenhout gestoken borstelkastje in Rococo-stijl. Circa 1900. Afmeting: 23 x 34 x 13 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Zilveren tabaksdoos en pijpwroeter, 833/000, rechthoekige tabaksdoos met scharnierend deksel met lijnenpatroon en geribde zij- en onderkant. MT.: C. van Dam Kooijman, Schoonhoven, jl.:O: 1823, 12x7cm....
Onduidelijk gesigneerd. Circa 1900. Handwerkende vrouw in interieur. Olieverf op linnen. Afmeting: 28 x 42 cm. In goede staat.
Modern schaakspel in doos met vier-delige verchroomde kelnerset. Afmeting: 5 x 15 x 17 cm. In goede staat.
Marie Cornett? Circa 1900. Portret dame met hoed. Olieverf op paneel. Afmeting: 18 x 14 cm. In goede staat.
Vijf oude Afrikaanse houtgestoken figuren. Divers Zaïre. Afmeting: 20 - 51 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Hollands havengezicht met schepen, boten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 88 x 61 cm. In goede staat.
Twee oude Afrikaanse houten peniskokers met kralen. Eén beschadigd. Afmeting: 18 - 26 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden staafhanger, 585/000, bezet met vier princes geslepen citrienen, totaal ca 0,72 ct. 5x22mm. Bevestigd aan een fijn collier, 416/000. 45 cm. Nieuw
Tafelstuk met geslepen kristallen sigaren en sigarettenvaas met zilveren voet en een zilveren sigarensnijder, 833/000. Geplaatst op een zwart houten basement met ivoren voetjes. samengesteld, o.a. Bak...
Twee design glazen parfumflessen: 1x Bicchielli (gesigneerd) met diverse kleuren 10x4x3cm. en 1x Mdina (gesigneerd) in aquatinten 13xø9cm. Beide in goede staat
Tafelstuk met kristal en zilver, 833/000. Zilveren standaard met ronde voet voorzien van parelrand, met daarin een kristallen hoorn met ruitslijpsel. MT.: Van Kempen, Voorschoten, jl.:w:1881. 14x27x24...
Oude vergulde parade degen. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: L 98 cm. In goede staat.
19e Eeuws militair voorlader geweer. Diverse merktekens. Nr. 496 op kolf. Met bewerkt loopuiteinde. Afmeting: 134 cm. In goede staat.