Notenhouten regulateur. Naar oud voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Juweliersklok. Afmeting: 78 cm. In goede staat.
Oud/antiek Perzisch kleed. Bordeaux rood, floraal. Afmeting: 107 x 144 cm. In goede staat.
Handgeknoopt Perzisch kleed. In de kleuren rood-blauw. Afmeting: 225 x 135 cm. In goede staat.
Vijf maal Makkums aardewerk. Polychrome. 20e Eeuw. Drie schalen, één bord en één vaas. Afmeting: 14 - 25 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Delftse Fayence vaas met florale decors. Haarlijnen. Afmeting: H 19 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen dekselvaas met florale + landschap decors. Beschadigd. Afmeting: 34 cm. In matige staat.
Twee 19e eeuwse bloemvormige Imari porseleinen borden. Honingraat met florale en vlinder decors. Enkele chips. Afmeting: ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Drie oude Duitse handbeschilderde K.P.M. porseleinen vazen. 20e Eeuw. Afmeting: 15 - 25 cm. In goede staat.
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen dekselterrine met florale decors en vlinders. Beide handgrepen er af. Afmeting: 20 x 26 x 19 cm. In matige staat.
Drie-delig Delfts keramieken kaststel. 20e Eeuw. Afmeting: 29 - 45 cm. In goede staat.
Rechthoekige zilveren oorclips, 835/000, met grillig gevormde randen en banen. 21x25mm. totaal ca 11 gram. In goede staat