Antiek, Engels mahoniehouten opklapbaar, transporteerbaar reissecretaire met messing zijgrepen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 56 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse mahoniehouten lade-commode. Circa 1860. Victoriaans. Met drie lades, onderste lade is extra diep (tot aan voetplint). Afmeting: H 98 x B 100 x D 49 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten hoekkast met lade en jalouzie-deuren. 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 91 x 46 x 65 cm. In goede staat.
Lage bijzettafel met vijftien polychrome 17e eeuwse tegels. Divers decor. Twee tegels haarscheur. Afmeting: 40 x 71 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten piedestal met zee-monster. Circa 1860. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.
Zes antiek Hollandse iepenhouten stoelen. Houtgepind. Circa 1900. Afmeting: 92 x 44 x 50 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands secretaire van iepenhout. Empire. Circa 1820. Met messing kapitellen, volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 156 x 106 x 55 cm. In goede staat.
Eiken Henry Deux opzet jachtbuffetkast. Circa 1870. Met mooi (jacht) snijwerk. Afmeting: 240 x 144 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse (Bretonse) eikenhouten piedestal met figuur. Circa 1870. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Duits, mahoniehouten biedermeier secretaire met klein opstandje. Circa 1860. Binnenleven heeft diverse lades, deurtje gemaakt van ahorn fineer. Paar lijstjes missen. Verder in redelijk/goede staat. Af...
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.
Antieke Engelse mahoniehouten vitrinekast met intarsia. Circa 1900. Afmeting: 181 x 113 x 35 cm. In goede staat.
Antiek eikenhouten schuine-klep secretaire. Circa 1880. Binnenwerk met deurtje en diverse lades. Boven op bureau zit sierhekje. Afmeting: 126 x 100 x 59 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse Horrix eettafel van mahoniehout, met houtgestoken 4-spant poot en gecontourneerd blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 79 x 135 x 96 cm. In goede staat.
Antiek Chinees houtgestoken relikwie tabernakelkastje + onderkast. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 70 x 52 x 20 cm. / 70 x 58 x 38 cm. In goede staat.
Chinese roodlak kast met twee deuren + twee lades. Afmeting: 186 x 72 x 56 cm. In goede staat.
Japanse of Chinese 4-deurs lakwerk kast met goud/vogel/floraal decor. Met etagére. 20e Eeuw. Afmeting: 155 x 90 x 32 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten bloementafel. 20e Eeuw. Afmeting: 91 x 34 cm. In goede staat.
Perzische, handbeschilderde hoek-etagére met figuren decor. 20e Eeuw. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Chinees teakhouten verzamelaars vitrinekast. 20e Eeuw. Afmeting: 86 x 48 x 11 cm. In goede staat.
Duitse Gründerzeit notenhouten console. met een deurtje en een vakverdeling Circa 1880. Afmeting: 53 x 85 x 54 cm. In goede staat.
Ronde, houtgestoken Chinese salontafel met landschap decor, klauwpoten en glasplaat. 20e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 80 cm. In goede staat.
Chinese houtgestoken barkast met landschap decor. Geheel uit te klappen. 20e Eeuw. Afmeting: 105 x 90 x 46 cm. In goede staat.
Hollandse mahoniehouten Willem III hangoortafel met lade en spinnekoppoot. Circa 1860. Afmeting: 76 x 55 x 115 cm. In goede staat.
Engels, Victoriaanse hangvitrine-hoekkast van mahoniehout met glazen deur en roede verdeling. Circa 1860. Afmeting: 100 x 50 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse ovale bijzettafel van mahoniehout met lade, bronzen beslag en koperband intarsia. Afmeting: 82 x 60 x 50 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Engelse mahoniehouten hangvitrine met lijstwerk. Afmeting: 71 x 83 x 19 cm. In goede staat.
Engelse mahoniehouten theetafel op wielen. 20e Eeuw. Afmeting: 71 x 91 x 47 cm. In goede staat.
Antieke Engelse Victoriaanse kaptafel van mahoniehout, met lade en wielen. Circa 1880. Afmeting: 175 x 110 x 60 cm. In goede staat.
19e Eeuws notenhouten Louis Philippe salontafel. Geheel staand op mooi bewerkte driepoot. Circa 1870. Afmeting: 120 x 80 x 61 cm. In zeer goede staat.
Kersenhouten vitrinekast in empire-stijl, met zwarte bronzen zuilen en vergulde bronzen versiering. Circa 1900. Afmeting: 189 x 88 x 45 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollandse eikenhouten hangvitrine. Barok stijl. Afmeting: 80 x 85 x 25 cm. In goede staat.
Kleine notenhouten commode met intarsia. Barok stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 61 x 60 x 35 cm. In redelijk/goede staat.
Twee-delige Engelse mahonie + eikenhouten hoekkast. Circa 1880. Afmeting: 186 x 100 x 55 cm. In goede staat.
Prachtig 18e eeuw Engels klepsecretaire. Circa 1780. Geheel van eiken, de lades en schuine klep hebben omranding van mahonie. Binnenwerk met diverse lades en een deurtje. Klep is ingelegd met leer. Af...
Chinese tafel met lades, gemaakt van iepenhout. Circa 1900. Afmeting: 89 x 97 x 54 cm. In goede staat.
Duits wortelnoten Gründerzeit secretaire met mooi ahorn binnenleven. Circa 1880. Afmeting: 168 x 96 x 55 cm. In zeer goede staat.
Antiek ovale spiegel in Louis Seize stijl. Circa 1900. Afmeting: 74 x 44 cm. In goede staat.
Antieke Engelse bijzettafel met wangen + lade. Victoriaans. Circa 1860. Afmeting: 76 x 53 x 38 cm. In goede staat.
Hollands dames rolbureau, vermoedelijk Horrix - Den Haag. Circa 1870. Palissander fineer, met binnenin lades. Afmeting: 148 x 109 x 52 cm. In goede staat.
Klein eikenhouten 1-deurs kastje met houtgestoken panelen en ijzeren slot. Frankrijk. Neogotisch. Circa 1880. Afmeting: 132 x 70 x 42 cm. In goede staat.
Antiek, Duitse Gründerzeit penantkast van notenhout met volle zuilen. Circa 1880. Afmeting: 85 x 90 x 52 cm. In goede ongerestaureerde staat.
Antiek wit-gelakte houten tandartskast met diverse lades en deuren. Circa 1920. Afmeting: 120 x 60 x 31 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Engelse eikenhouten tiltop tafel. Afmeting: 73 x 90 cm. In zeer goede staat.
Mooie wortelnoten + noten penantkast. 19e Eeuw. Panelen en lades met wortelnoten gefineerd. Meubel is recent geheel gerestaureerd. Afmeting: 104 x 55 x 85 cm. In goede staat.
Zeldzaam klein Engels mahoniehouten kabinet/verzamelaars kastje. Circa 1900. Kast heeft twee deuren, met daarachter drie uitschuifbare lades. Onderin bevinden zich nog twee lades. Kast is recent gehee...
Engels Victoriaans mahoniehouten schrijfbureau met zeven lades. Grote middelste lade is een schrijfblad Circa 1860. Afmeting: 107 x 125 x 56 cm. In goede staat.