Lot zilveren sieraden bestaande uit een ankercollier met een grote peervorige rhodochrosiet hanger, een schakelarmband met bewerkte staafjesschakels, entree mist, en een paar manchetknopen, ovaal met ...
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Chrysopraas. Ovaal. ca.5,68 ct. Zeer mooie kleur. Afmeting: 14 x 10,1 x 5,3 mm.
Antieke eikenhouten tweedeurs broodspinde. Houtgepind. Waarschijnlijk gemaakt van 18e/19e eeuwse houtdelen. Afmeting: 132 x 76 x 46 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Antieke iepenhouten Engelse Low board met drie lades en twee deurtjes met origineel beslag. Circa: 1920. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 41 x 162 x 43 cm. In goede staat.
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat
Aris Knikker 1887 - 1962. 'Plaggehut met boerin en geit'. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 40 cm. In goede staat
Zeldzame antieke landkaart uit 1626 door John Speede. 'New Map of XVII provinces low Germanie. Handingekleurd (verkleurd + klein scheurtje in middenvouw). Afmeting: 42 x 55 cm. In redelijk/goede staat...
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
Jan te Wierik, 1954 - 2002 Rekken. Fantasie figuur op fiets. Veredelde zeefdruk door Jan te Wierik opgehoogd. Epreuve de artiste. Zeefdruk op papier. Afmeting: 66 x 53 cm. In goede staat.
Achttiende eeuws Hollands eikenhouten kabinet, met halve zuilen en capitellen, mooi snijwerk en lijstenwerk, mooie patina, en mooi beslag. Afmeting 240x185x56cm.In goede staat
Duits porseleinen theepot in Meissen-stijl. Circa: 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.
Twee grote Imari porseleinen sierschotels. 19e Eeuw. Eén maal met mandarijn-eenden en vogels. Eén maal Geisha in landschap. Afmeting: ø 39 - 40 cm. In goede staat.
Antieke ronde Perzische tegel. Polychrome decor met figuur. Circa 1900. Afmeting: 20 cm ø. In goede staat.
Lot van 23 Hollandse tegels met diverse decors, waaronder tulpen, papagaai, figuren decors, wit (restauraties). 17e-18e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijke staat.