Oude lange bontjas van 'Pelterijen Donkerwolke' uit Enschede. Kleur: Lichtbruin.. Lengte/afmeting: 115 cm. In goede staat
Duitse antieke wortelnoten naaitafel, Louis Philippe omstreeks 1870, met mooi intarsia binnenleven met deksels en vakverdeling, Recentelelijk professioneel gepolitoerd en gerestaureerd, Afmeting 80x47...
Antieke miniatuur op ivoor geschilderd en met ivoren lijst, circa 1880. Meisje aan het bidden. Gesigneerd Leroy. Afmeting: 14 x 12 cm. In goede staat.
Antiek Hollands 19e eeuws mahoniehouten haardscherm met snijwerk en gobelin. Afmeting: 110 x 75 x 56 cm. In goede staat.
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.
Grote tinnen snavelkan naar oud voorbeeld (Gestempeld) Ca. 1900. Afmeting H.. 35 cm. In goede staat.
Vier maal oud/antiek Afrikaans. Twee zware bronzen armbanden, één groot speerpuntmes, en één hakbijl (ijzer+hout). Afmeting; 11-60 cm. In goede staat.
Twee antieke glazen menages met plated. Circa 1900-1920. In goede staat.
Antiek mahoniehouten vitrinekastje vol met oude en antiquarische boekjes. Circa 1930. Boekjes 18e-19e eeuw. Afmeting: 39 x 50 x 22 cm. In goede staat.
Oude Engelse wortelnoten bijzet-tafel met gecontourneerd blad Gesigneerd 'Made by Reprodux Bevan Funnel Ltd. Newhaven England'. 20e Eeuw. Afmeting: 54 x 40 cm ø. In goede staat.
Engels mahoniehouten kamerscherm, 19e eeuw. Scherm is voorzien van gobelin achter glas. Afmeting: 95 x 70 x 44 cm. In goede staat.
Twee vaandels, 19e eeuw. Geborduurd met op linnen geschilderde lam gods. In Renaissance stijl. Afmeting: 117 x 68 cm. In goede staat.
Vijf maal kunstglas. vier maal Kosta Boda schalen en één fles onbekend. Afmeting: 11,5 - 20 cm. In goede staat.
Lot verguld houtsnijwerk, Italië. 20e Eeuw. Onder andere; vier maal wandconsole, één spiegel, kandelaar, putti's. Afmeting: 14-55 cm. In goede staat.
Grote Franse antieke graf/bloemen krans. Gemaakt van glasparels. Afmeting: 30 x 105 x 70 cm. In goede staat.
Twee grote kunstglazen vazen. Eén maal rood-wit-transparant (ongemerkt). Eén maal cassis-geel-groen, gesigneerd. Afmeting: 29-28 cm. In goede staat.
Grote kunstglazen vaas. Blauw-geel-groen, ongemerkt. Afmeting: 31,5 cm. In goede staat.
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat
Twee oude Chinees porseleinen hockers. 20e Eeuw. Eén maal met fruit decor. Eén maal met landschap- en paradijsvogel decor. Afmeting: 40 x 27 cm ø. In goede staat.
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden met haan in tuin en coulissen decor. 17e - 18e Eeuw. (chips rand). Afmeting: ø 21 cm. In redelijk/goede staat.
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.