Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Zilveren rozenvaasje
Ergebnis: 120 EUR

Zilveren rozenvaasje, 833/000, met op de ronde voet een parelrand. Trompetmodel vaas met uitlopende geschulpte rand met smalle ribbewerking. Mt.: Onduidelijk. ø7x17cm. In goede staat.

Ongesigneerd ca. 1900
Startpreis 50 EUR

Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afmeting. 35x40 cm. In goede staat

R. Thiele
Startpreis 50 EUR

R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. Zomers landschap met beek, bomen etc. Olieverf op paneel. Afmeting. 75x100 cm. In goede staat

Zilver miniatuur "Man met fiets"
Startpreis 40 EUR

Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat

Pers uni standard
Startpreis 40 EUR

Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat

Boek, Hardings of Art
Startpreis 20 EUR

Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afmeting. 30x39x3 cm. In redelijke staat

Gembercouvert, zilver, 2 delig
Startpreis 110 EUR

Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In goede staa...

3 Design lampen, struisvogelei
Ergebnis: 50 EUR

Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H 33-52 cm. In goede staat.

2x Houtsnijwerk
Ergebnis: 20 EUR

Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal eiken spiegel en een eiken wandconsole Afmeting. 50-70 cm. In goede staat

Witgouden ring met briljant
Startpreis 1.400 EUR

Prachtige witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een rozet met 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopstaande zetkast me...

Tas met zilveren beugel
Startpreis 80 EUR

Zilveren gecontourneerde tasbeugel, 833/000, met krullen en voorstellingen van Hollandse taferelen. Voorzien van zilveren ketting. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven jl.:T: 1929. Breedte 15 cm. Klein sche...

Zilveren strooilepel
Startpreis 80 EUR

Hollands zilveren strooilepel, 835/000, . Strooilepel met opengewerkte bak met kruisbewerking. Aan een gecontourneerde steel versierd met getrembleerde biedermeier hart-, ruit- en bloemgravures. MT.:A...

Beddepan
Startpreis 70 EUR

Bewerkte messing beddepan met originele steel, 19e eeuw. Afmeting L. 92 cm. Cond.: G

Gouden armband, biesmark
Ergebnis: 900 EUR

Sierlijke geelgouden armband, 585/000, bestaande uit 2 rijen met bewerkte bol gourmetschakels en in het midden een rij met bollen, ø 3,5 mm, die iets hoger op de armband liggen. Breedte 13 mm. Voorzie...

Carolina Herrera Chic + verst. (600 ml.)
Ergebnis: 50 EUR

Wegens beëindiging parfumeriezaak. Parfumfles, ca. 600 ml. Carolina Ferrera Chic (+ extra verstuiver) Afm. ca. 26 cm. In goede staat

Ansichtkaarten automaat
Ergebnis: 135 EUR

Oude metalen ansichtkaarten automaat met 1-gulden inworp. (inclusief sleutel). Midden 20e eeuw. Afmeting: 51 x 26 x 18 cm. In goede staat.

Zilveren collier telraam
Startpreis 35 EUR

Zilveren collier, 925/000, met telraam, 15x15mm, van Esprit. Lengte 42 cm. ca 7 gram. Nieuw

Bronzen kraanvogel
Ergebnis: 375 EUR

Zeer grote bronzen kraanvogel (tuin). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 162 cm. In goede staat.

Zilveren oorclips
Ergebnis: 40 EUR

Zilveren oorclips, 925/000, met roze en witte zirconia's. Oorclips in de vorm van een bloem bezet met roze en witte zirconia's. 26x23mm. Nieuw

Zilveren collier
Ergebnis: 100 EUR

Zilveren choker, 925/000, met kleurstenen. Choker met schakels uit bloemvormen, verlopend in grootte, bezet met roze-, blauwe- en champagne kleurige zirconia's, verbonden met schakels voorzien van o...

Quan Yin.
Startpreis 380 EUR

Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In goede staat.

Diverse delen zilver
Ergebnis: 50 EUR

Diverse delen zilver bestaande uit een doos met Djokja-zilveren rozet, ø 7 cm, een setje tafelnummers, 3 vleesvorkjes, 2 grote vleesvorken en 2 saladecouverts, Haags Lofje, 1 lepel afgebroken.

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 180 EUR

Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000 met ribbelversiering,. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v .Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Enkele deukjes, verder in goede staat.

Zilveren ovaal dienblad
Ergebnis: 170 EUR

Zilveren dienblad, 800/000, ovaal gecontourneerd model met dubbel filetrand en ribben. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmünd, ca 1900. 39x30cm. ca 696 gram. In goede staat