Zilveren rozenvaasje, 833/000, met op de ronde voet een parelrand. Trompetmodel vaas met uitlopende geschulpte rand met smalle ribbewerking. Mt.: Onduidelijk. ø7x17cm. In goede staat.
Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afmeting. 35x40 cm. In goede staat
R. Thiele, Duitse school. Ca. 1930. Zomers landschap met beek, bomen etc. Olieverf op paneel. Afmeting. 75x100 cm. In goede staat
Zilveren miniatuur 'man met fiets", 835/000. Man staande naast een antieke fiets geplaatst op zilveren plaat. MT.: Firma Niekerk, Schoonhoven jl.:U:1979. 53x36x50mm, ca 35 gram. In goede staat
Oude pers uni-standard. Gemaakt van keramiek, metaal en hout. 20e eeuw. Afmeting . ca. 28x18 cm. ø . In goede staat
Antiquarisch boek, 'Hardings principles and practice of Art'. 19e eeuw. Met steendrukken betreffende schilderkunst. Afmeting. 30x39x3 cm. In redelijke staat
Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In goede staa...
Drie aparte designlampen gemaakt van struisvogeleieren. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting. H 33-52 cm. In goede staat.
Twee maal antiek houtwerk, ca. 1900. Eén maal eiken spiegel en een eiken wandconsole Afmeting. 50-70 cm. In goede staat
Prachtige witgouden rozet ring, 585/000, met ca 35 diamanten. Witgouden ring met een slag met een rozet met 3 randen bezet met briljant geslepen diamanten en in het midden een hoogopstaande zetkast me...
Zilveren gecontourneerde tasbeugel, 833/000, met krullen en voorstellingen van Hollandse taferelen. Voorzien van zilveren ketting. MT.: A.Landmeter, Schoonhoven jl.:T: 1929. Breedte 15 cm. Klein sche...
Hollands zilveren strooilepel, 835/000, . Strooilepel met opengewerkte bak met kruisbewerking. Aan een gecontourneerde steel versierd met getrembleerde biedermeier hart-, ruit- en bloemgravures. MT.:A...
Bewerkte messing beddepan met originele steel, 19e eeuw. Afmeting L. 92 cm. Cond.: G
Sierlijke geelgouden armband, 585/000, bestaande uit 2 rijen met bewerkte bol gourmetschakels en in het midden een rij met bollen, ø 3,5 mm, die iets hoger op de armband liggen. Breedte 13 mm. Voorzie...
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Parfumfles, ca. 600 ml. Carolina Ferrera Chic (+ extra verstuiver) Afm. ca. 26 cm. In goede staat
Oude metalen ansichtkaarten automaat met 1-gulden inworp. (inclusief sleutel). Midden 20e eeuw. Afmeting: 51 x 26 x 18 cm. In goede staat.
Zilveren collier, 925/000, met telraam, 15x15mm, van Esprit. Lengte 42 cm. ca 7 gram. Nieuw
Zeer grote bronzen kraanvogel (tuin). Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 162 cm. In goede staat.
Zilveren oorclips, 925/000, met roze en witte zirconia's. Oorclips in de vorm van een bloem bezet met roze en witte zirconia's. 26x23mm. Nieuw
Zilveren choker, 925/000, met kleurstenen. Choker met schakels uit bloemvormen, verlopend in grootte, bezet met roze-, blauwe- en champagne kleurige zirconia's, verbonden met schakels voorzien van o...
Grote antieke Chinese houtgestoken Quan Yin. Circa 1900. Afmeting: 93 cm. In goede staat.
Diverse delen zilver bestaande uit een doos met Djokja-zilveren rozet, ø 7 cm, een setje tafelnummers, 3 vleesvorkjes, 2 grote vleesvorken en 2 saladecouverts, Haags Lofje, 1 lepel afgebroken.
Antiek Hollands zilveren tabaksdoos 835/000 met ribbelversiering,. Grootkeur. jl: L:1845, MT: J.v .Halteren Schoonhoven. ca. 146 gram 12,5x7,5x2cm Enkele deukjes, verder in goede staat.
Zilveren dienblad, 800/000, ovaal gecontourneerd model met dubbel filetrand en ribben. MT.: Gebrüder Kühn, Schwabisch Gmünd, ca 1900. 39x30cm. ca 696 gram. In goede staat