Collier van lapis lazuli en parels met een sierlijke gouden, 585/000, hanger/sluiting versierd met parel en zirconia's. Collier van lapis lazuli en zoetwaterparels, 2 om 1, ø 8 mm, met een schildvormi...
Grote Chinese Tea tile, Tea Brick. Tweede helft 20e eeuw. en gedetailleerde grote thee tegel met calligraphy 1110 gram. Deze thee tegels zijn gemaakt van theebladeren en werden vroeger gebruikt als be...
Zilveren servet- en vingerdoekring, 835/000, beiden met inscriptie "Oot 20-8-49" MT.: Zilverfabriek Voorburg. ø3-5cm totaal ca 43 gram.
Zeldzaam smeedijzeren kistje met familiewapen. In Renaissance stijl. Historisme, circa 1880. Met slot en sleutel,. Overslagbeugels frontzijde weg. Eén stukje afgebroken. Afmeting: 20 x 33 x 17 cm. In ...
Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...
Jade trekpotje, bekleed met een zilverhoudende legering, versierd met Djokja zilveren bewerking en verschillende edelstenen. Afmeting 20x12x10cm.
Zilveren zakhorloge, met bewerkte rand en een beschilderde wijzerplaat met landschap. Merk Rubens & Co. ø 45 mm. Mechanisch Werkend.
Zilveren 800/000 rond kluwenbakje, opengewerkte bovenrand met honingraad motief, middenrand met spijlen, dichte bodem en belastingkeur, ca. 39 gr. ø7,5cm
Zeldzaam gelimiteerd Rosenthal Versace Studio-Line servies "Medaillon Meandre D'or". Bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, bonbonschaal, theebus, twee kandelaren, , vier dessert kommen, acht ...
Zes antieke Aziatische porseleinen kommen. Vling Tan Cargo (Vietnam), 17e eeuw. (één chip, twee haarlijnen) Afmeting . ca. 7x14.5 cm.ø In redelijk/ goede staat
Zilveren druivenschaar, 830/000 voorzien van een uitgewerkte voorstelling van mannen met een zaag en een hamer. Verder versierd met C-voluten en gegraveerde bloemen. 14x6,5cm ca. 54 gr. In goede staat...
Twee zilveren miniaturen, 835/000, Een wachter met wachtershokje geplaatst op een zilveren onderplaat, MT.: Hooijkaas, Schoonhoven, vanaf 1946, 4,5x3x4cm, en een hoefsmid met paard op een zilveren gek...
Lot met 12 zilveren lepels, 835/000, 10 theelepels en een suikerlepel, model puntfilet, en een koffielepel, strak model. Totaal ca 184 gram. In goede staat
Collier van granaatkralen met GG 585/000 bolletjes en sluiting. Collier van Granaatkralen en kleine gladde GG bolletjes, om en om, met in het midden een langwerpige hanger met rode steen. Lengte 42 c...
Antieke zeskantige geslepen kristallen strooibus op zilveren voet, met zilveren montuur en dop met knop. Minimale chip. Keurkamer Utrecht jl.: V:1855. ø 6x12cm.
Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...
Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw
Antiek Russisch gietijzeren opengewerkt kistje. Circa: 1900. Met slot en sleutel. Afmeting: 13 x 18,5 x 15,5 cm. In goede staat.
Antieke historisme bronzen wandlamp met leeuwenkop en parelmoer lamphouders, ca. 1900. Afm. 58 cm. In goede staat.
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
Oude Oosterse bronzen wierrook brander met hanenkoppen decors. (20e Eeuw). Afmeting: 19x17x12 cm ø.In goede staat
Duits porseleinen theepot in Meissen-stijl. Circa: 1920. Afmeting: 14 cm. In goede staat.
Twee antiek Duitse K.P.M. porseleinen sierborden met gebouwen. Circa: 1900. Afmeting: ø 26 cm. In goede staat.
Twee zilveren specerijenbakjes, 13 loths, 812/000. Rechthoek gecontourneerde bakjes op rechthoekig gecontourneerde voetjes. Vienna 1855. Getekend KP 6x4,5x2cm.Totaal ca 48 gram. In goede staat.