Veertien zilveren theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven, 1941-heden, Lengte 10 cm. ca 128 gram. Eén lepel wat uit model, verder i...
Drie bijbels voorzien van zilveren slot, 833/000. Grote bruine bijbel, oude en nieuwe testament, 1860, met sluiting versierd met biedermeier gravering, MT.: Wed A. Kooiman, Schoonhoven, jl.:W:1856, 9x...
Twee Hollandse polychrome herdenkingsborden. Eén maal Kerama-Den Haag, 1940-1945, 'Oranje bloeit op eigen grond na vijf jaar tyrannie. Eén maal Baga No. 641, 'Melknood', 1918-1919. Afmeting: 23-24 cm....
Bijzonder groot oud Perzisch kleed met meerkleurige florale decors. Afmeting: 284 x 400 cm. In goede staat.
Twee oude Perzische kleden. Eén maal Shiran Sharonim (meerkleurig). Eén maal rood, blauw, creme, floraal. Afmeting. 151x116 cm. en 115x134 cm. In goede staat
Zilver 925/000 vergulde hanger met saffier. De saffier is in druppelvorm en facet geslepen. Afmeting: 16 x 10 mm. Handvervaardigd.
Zilveren klemarmband, verlopend in breedte gemaakt uit 6 banen met geslingerd zilverdraad, aan de bovenzijde versierd met een opgesoldeerd Chinees teken en aan de zijkanten opgelegde florale bewerking...
Grote Delftse sierschotel met chinoiserie decor, polychrome (randglazuurschade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen knobbelvaasjes met kersenboom bloesem-, vogels- en , goud decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor. Gemerkt. Afmeting. 10x17x11.5 cm. ø. In goede staat.
Armband gemaakt uit dubbeltjes, 1939-1941, d.m.v. ogen aan elkaar bevestigd, voorzien van bakslot met kwartje. Lente 19 cm. ca 49 gram. In goede staat
Zilveren bestekdelen, 833/000, bestaande uit 6 taartvorkjes met uitgewerkte roos, Mt.: Fa. Johan Schijfsma, Sneek, 1946-1950, een jamlepel met haak en de steel in de vorm van een bloem, Mt.: Edelmetaa...
Zilveren bonbon schuitje, 925/000, Engels. Schuitvormig bonbon mandje met gezaagd ruitmotief en getrembleerde gravering op de greepjes en langs de randen. MT.:Harry Atkin, Sheffield jl.: b:1894. ca 62...
Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.
Twee kleinere oudere Perzische (bid)kleden. Eén Beloudj, rood/zwart. Afmeting: 62 x 43 cm. en 137 x 90 cm.
Groot Perzisch kleed. Abstract floraal. In de kleuren grijs, blauw, creme, zalm. Afmeting: 270 x 200 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke Perzische kleden. Eén maal loper, aardetinten en blauw. Eén maal pers meerkleurig, floraal (slijtage). Afmetingen: 120 x 222 cm. en 120 x 194 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden band ring, 585/000, met witgouden stuk bezet met kleine diamantjes, 8/8. Breedte ring 7 mm, ø 56
Twee antieke Hollandse tegeltableaus. Eén maal de luitspeler, één maal zelfportret Rembrandt. Plateelbakkerij Hilversum. Monogram P.B. Afmeting. 40x47 cm. In goede staat.
Oud Perzisch kleed. Meerkleurig met florale decors. Afmeting: 215 x 135 cm. In goede staat.
Oude gobelin naar middeleeuws voorbeeld met eenhoorn. Afmeting: 90 x 135 cm. In goede staat.
Twee maal oude Perzische Kelim. Rood-blauw-creme etc.. In goede staat. Oranje-creme-bruin. Gerestaureerd, in redelijk staat. Afmeting: 183 x 123 cm. en 81 x 116 cm.
Grote antieke bronzen sculptuur met beren. Door Anton Büschelberger. Mooie patina. Afmeting. 45x50x13 cm. In goede staat.
Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...