Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

33. Juliveiling 2017

NL-7522 PS Enschede, Weerseloseweg 355

Versteigerung am Freitag, 14. Juli 2017 ab 17:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

14x Zilveren Biedermeijer theelepels
Startpreis 70 EUR

Veertien zilveren theelepels, 835/000, met gecontourneerde steel met Biedermeier graveerwerk. MT.: P. van Oostrum, Schoonhoven, 1941-heden, Lengte 10 cm. ca 128 gram. Eén lepel wat uit model, verder i...

3 Bijbels met zilveren slot
Ergebnis: 100 EUR

Drie bijbels voorzien van zilveren slot, 833/000. Grote bruine bijbel, oude en nieuwe testament, 1860, met sluiting versierd met biedermeier gravering, MT.: Wed A. Kooiman, Schoonhoven, jl.:W:1856, 9x...

2 Borden
Ergebnis: 70 EUR

Twee Hollandse polychrome herdenkingsborden. Eén maal Kerama-Den Haag, 1940-1945, 'Oranje bloeit op eigen grond na vijf jaar tyrannie. Eén maal Baga No. 641, 'Melknood', 1918-1919. Afmeting: 23-24 cm....

Zeer groot kleed
Ergebnis: 250 EUR

Bijzonder groot oud Perzisch kleed met meerkleurige florale decors. Afmeting: 284 x 400 cm. In goede staat.

Perzisch tapijt (2x)
Ergebnis: 30 EUR

Twee oude Perzische kleden. Eén maal Shiran Sharonim (meerkleurig). Eén maal rood, blauw, creme, floraal. Afmeting. 151x116 cm. en 115x134 cm. In goede staat

Zilver vergulde hanger met saffier
Ergebnis: 50 EUR

Zilver 925/000 vergulde hanger met saffier. De saffier is in druppelvorm en facet geslepen. Afmeting: 16 x 10 mm. Handvervaardigd.

Zilveren armband
Startpreis 80 EUR

Zilveren klemarmband, verlopend in breedte gemaakt uit 6 banen met geslingerd zilverdraad, aan de bovenzijde versierd met een opgesoldeerd Chinees teken en aan de zijkanten opgelegde florale bewerking...

Delfts bord
Ergebnis: 180 EUR

Grote Delftse sierschotel met chinoiserie decor, polychrome (randglazuurschade). 18e Eeuw. Afmeting: ø 31,7 cm. In goede staat.

2x Chinese knobbelvaas
Ergebnis: 430 EUR

Twee oude Chinees porseleinen knobbelvaasjes met kersenboom bloesem-, vogels- en , goud decors. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 13,5 cm. In goede staat.

Yixing theepot
Ergebnis: 60 EUR

Oude/antieke Chinese Yixing theepot met floraal decor. Gemerkt. Afmeting. 10x17x11.5 cm. ø. In goede staat.

Armband 'dubbeltje', zilv.
Ergebnis: 80 EUR

Armband gemaakt uit dubbeltjes, 1939-1941, d.m.v. ogen aan elkaar bevestigd, voorzien van bakslot met kwartje. Lente 19 cm. ca 49 gram. In goede staat

6x Taartvork, vork, jamlepel.
Startpreis 50 EUR

Zilveren bestekdelen, 833/000, bestaande uit 6 taartvorkjes met uitgewerkte roos, Mt.: Fa. Johan Schijfsma, Sneek, 1946-1950, een jamlepel met haak en de steel in de vorm van een bloem, Mt.: Edelmetaa...

Bonbonschaaltje, zilver
Ergebnis: 75 EUR

Zilveren bonbon schuitje, 925/000, Engels. Schuitvormig bonbon mandje met gezaagd ruitmotief en getrembleerde gravering op de greepjes en langs de randen. MT.:Harry Atkin, Sheffield jl.: b:1894. ca 62...

3 Delen porselein
Ergebnis: 40 EUR

Drie delen oud Japans/Chinees porselein. Eén maal draken-schotel, één maal bloempot en één maal florale-schotel. Afmeting: 20 - 26 cm. In goede staat.

2 Perzische kleden
Startpreis 50 EUR

Twee kleinere oudere Perzische (bid)kleden. Eén Beloudj, rood/zwart. Afmeting: 62 x 43 cm. en 137 x 90 cm.

Perzisch tapijt
Ergebnis: 160 EUR

Groot Perzisch kleed. Abstract floraal. In de kleuren grijs, blauw, creme, zalm. Afmeting: 270 x 200 cm. In goede staat.

Loper (van een pers)
Ergebnis: 90 EUR

Twee oude/antieke Perzische kleden. Eén maal loper, aardetinten en blauw. Eén maal pers meerkleurig, floraal (slijtage). Afmetingen: 120 x 222 cm. en 120 x 194 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden ring met briljant
Startpreis 120 EUR

Geelgouden band ring, 585/000, met witgouden stuk bezet met kleine diamantjes, 8/8. Breedte ring 7 mm, ø 56

Tegeltableau 2x
Startpreis 200 EUR

Twee antieke Hollandse tegeltableaus. Eén maal de luitspeler, één maal zelfportret Rembrandt. Plateelbakkerij Hilversum. Monogram P.B. Afmeting. 40x47 cm. In goede staat.

Pers
Ergebnis: 50 EUR

Oud Perzisch kleed. Meerkleurig met florale decors. Afmeting: 215 x 135 cm. In goede staat.

Gobelin
Ergebnis: 110 EUR

Oude gobelin naar middeleeuws voorbeeld met eenhoorn. Afmeting: 90 x 135 cm. In goede staat.

Kelim 2x
Ergebnis: 140 EUR

Twee maal oude Perzische Kelim. Rood-blauw-creme etc.. In goede staat. Oranje-creme-bruin. Gerestaureerd, in redelijk staat. Afmeting: 183 x 123 cm. en 81 x 116 cm.

Beeld, Büschelberger, beren op tak
Startpreis 1.250 EUR

Grote antieke bronzen sculptuur met beren. Door Anton Büschelberger. Mooie patina. Afmeting. 45x50x13 cm. In goede staat.

Imari serviesgoed
Ergebnis: 160 EUR

Lot Chinees Imari porseleinen serviesgoed. 18e Eeuw. Onder andere: Vijf kop en schotels met florale en goud decors. Drie schotels goed, één chip, één gelijmd. Kopjes goed. Afmeting: 3 x 10 cm ø. In re...