Gouden naainecessaire 750/000, Nederlands gekeurd, in een schildpaddoos. Naainecessaire , 7 delig, bestaande uit een rijgnaald, priem, een naaldenkoker, 2 garenwinders, een vingerhoed en een schaartj...
Twee zilveren kandelaars, 835/000, een lage kandelaar met ronde opstaande voet voorzien van rand versierd met bloemen en krullen, ø6x7cm, en een kandelaar op achtkantige voet met een toelopende achtka...
Picasso, Nr. 273/300. Uitgave Ambroise Vollard, Comité Picasso. 'Liggende naakte figuren'. Ets op papier. Afmeting: 45 x 32 cm. In goede staat.
Grote antieke koperen hengselbak. Ca. 1900. Afmeting. 35x39 cm. ø. In goede staat.
H. Hendricks. Romantisch Hollands riviergezicht met vele figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: 36 x 25 cm. In goede staat.
Robert Hammerstiel, twee werken. Eine Abendliche Emrestung?. en Für Frau Peipers. Lithografie op papier. Afmeting: 23 x 20 cm. en 17 x 22 cm. In goede staat.
Collier van parels met gouden hanger, 585/000, met blauw opaal. Collier van zoetwater parels, in grijstinten, ø 7 mm, voorzien van grote gouden hanger met geschulpte rand en getrembleerde bewerking be...
Antiek groot Frans bronzen figuur 'Vain Queur par A. Gaudez'. 1845 - 1902. Mooie patina. Afmeting: 53 cm. In goede staat.
Geelgouden oorstekers, 585/000, met parel, ø 5 mm, grijs-wit. Nieuw
Zes zilveren vorken, diverse modellen met biedermeier versiering van o.a. vrouw met juk, wapen en een parelmoer vogel. Totaal ca 178 gram. In goede staat
Twee antieke compositie metalen figuren op marmeren sokkel in 18e eeuwse klederdracht Chips. Afmeting: 24 - 25 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek gesigneerd Frans beeld. L. Gasin. Circa 1900. Compositie metaal. Afmeting: 54 cm. In goede staat.
Otto Schmidt Hofer, 1873-1925. Bronzen figuur op marmeren basement. Naakte dame met pijl en boog (stuk van boog mist). Afmeting . 38.5 cm. In redelijke staat
Grote Chinese bronzen Quan Yin op lotusbloem (gemerkt). Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Grote oude Chinese bronzen boeddha (gemerkt) op lotusbloem. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Lot divers tin en koperwerk, 20e eeuw. O.a. kandelaren, bekers, kruik etc. Afmeting . 10-30 cm. In redelijk/ goede staat
Romania, 20e eeuw. Kippen bij voederbak. Olieverf op paneel. Afmeting. 12x9 cm. Inb goede staat
Twee werken van Paul Serrure. 19e-20e Eeuw. Eén maal naakt studie. Eén maal man met stok en kind op zijn schouder. Houtkool op papier. Afmeting: 21 x 15 cm. en 23 x 18 cm. In goede staat.
Fraai zilveren inktstel, 835/000, Hollands. Inktstel met kristallen flaconnen versierd met acculadeslijpsel en prachtig zilveren getrembleerde doppen. De zilveren houder is tevens voorzien van getremb...
Oude Chinese Kantonese vaas. 20e Eeuw. (gemerkt). Afmeting: 30 cm. In goede staat.
Grote brons gegoten eend op zwart marmeren basement. Gesigneerd Francois Pompon. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Onduidelijk, 19e eeuw. '17e Eeuws huis, gedateerd 1654, in bos met koets'. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In redelijk/goede staat.
Naar A. Koningh Jr. Romantisch Hollands wintergezicht. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 70 cm. In goede staat.
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 -26 cm. In goede staat.