Gesigneerde bronzen vaandeldrager, 'M.J.B. Helvoirt 1989'. Afmeting: 38 cm. In goede staat.
Ongesigneerd ca. 1900, Duitse school. Bergmeer met edelhert. Olieverf op linnen. Afmeting. 35x40 cm. In goede staat
Antieke Franse messing pendule, Neo Renaissance. Circa: 1880. Met emaille cartouches, origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. (glaasje mist). Afmeting: 43 cm. In goede staat.
Antieke eikenhouten Franse staande klok. Ca. 1900. Met volle zuilen en Bretonse houtgestoken beelden, Duits R.M.S. uurwerk met halfuur-slag, weekloper, bewerkte slinger, en gewichten. Afmeting: 223...
Hollandse 19e eeuwse mahonie houten bonheur met snijwerk en tollen, Afmeting 230x110x50cm. In goede staat
Twee moderne bronzen figuren. 'Dansers'. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 -24 cm. In goede staat.
Oude sculptuur, vijf bronzen figuren op smeedijzeren boog. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 30 x 45 x 8 cm. In goede staat.
H. Martison, ca. 1930. Engelse school? Gezicht op een kasteel. Pastel op papier. Afmeting. 80x80 cm. In goede staat
Lot met 12 zilveren lepels, 835/000, 10 theelepels en een suikerlepel, model puntfilet, en een koffielepel, strak model. Totaal ca 184 gram. In goede staat
Zilveren gember couvert, 833/000, 2 delig, met gecontourneerde steel en bak en voorzien van fraai versierde biedermeier gravures. MT.: J.H.Schouten jl.: Z:1859. ca 71 gram. lengte 19 cm. In goede staa...
Zilveren gedenklepel, 833/000, met puntbak en getorste steel. Voorzien van een gecontourneerd steeleinde versierd met floraal graveerwerk. MT.: J.Schrijfsma, Sneek, jl.:B: 1911. 22 cm. Voorzien van gr...
Witgouden hanger 750/000 met briljant en een Tahiti parel. Langwerpige hanger bezet met 28 diamanten ca. 0.13 crt. en onderaan een zeer fraaie Tahiti parel ø 12/13 mm., Lengte 3 cm. Nieuw met certific...
Antieke biedermeier zilveren 835/000 slatang met gecontourneerde steel en scherpe graveringen. MT J.M. van Kempen, Utrecht 1852 ca 120 gr ca L.29 cm. Gerestaureerd.
Fantasie pendule. Gemaakt van antieke klokken-delen, brons en marmer. 19e-20e Eeuw. Achtdaags-uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Functie niet getest. Afmeting: 30x14x27 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden hanger, 585/000 met diamanten. Ovale fantasie hanger, organisch van vorm, bezet met diverse briljant geslepen diamanten ca 0.55 crt. TW/VSI. ø 23x11 mm. Nieuw
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen baby-bustes op piedestal. Afmeting. 13.5 cm. In goede staat.
Antieke Duitse eikenhouten Junghans tafelklok met Westminster slagwerk op vijf gangstaven. Kwartier-slag en silent functie, circa 1910. Afmeting: 37 cm. In goede staat.
Gustav Hesse. Duitse school 1932. Stilleven met rozen, dekseldoos en boeken. Olieverf op linnen. Afmeting. 40x50 cm. In goede staat
Naar Richard Houston 1721-1775. Allegorie der astronomie, drukkerij R. Sayer. Ingekleurde ets op papier. Afmeting. 36x25 cm. In goede staat
Bijzonder compleet zilveren oorijzer, 835/000, met bijbehorende stiften, spelden en mutsen en typische Friese uiteinden. MT.: Fokke Hofman, Kollum jl.: M:1871. Kleine restauratie plekjes, deukjes en ...
Antieke Franse messing cartel wandklok met emaille cartouches. Circa 1870. Met origineel achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afmeting: 50 cm. In goede staat.
Antiek bureauklokje van compositie metaal. Ca. 1900. 'Jongen speelt bandoneon'. Afmeting: H. 21 cm. In goede staat.
Rond glas-in-lood kunstwerk. Door Annemiek Punt. Moderne compositie. Afmeting: ø 61 cm. In goede staat.
Lot van zeven uranium glazen met oor. Circa 1930. Afmeting: 8,5 cm. In goede staat.