Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Lot zakhorloges zilver
Kein Mindestpreis

Lot zilveren zakhorloges, diverse modellen. En 3 verzilverde modellen. In redelijk goede staat.

Duitse tafelklok, H 36 cm.
Startpreis 25 EUR

Duitse compositie metalen tafelklok, naar antiek voorbeeld. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Spiegel, H 83 x B 59 cm.
Startpreis 25 EUR

Antiek Engelse spiegel van eikenhout. Ovaal. Met facet geslepen spiegelglas. Circa 1900. Afmeting: H 83 x B 59 cm. In goede staat.

Spiegel, H 90 x B 70 cm.
Startpreis 25 EUR

Antiek vergulde spiegel met gewoon spiegelglas (niet facet geslepen). Afmeting: H 90 x B 70 cm. In goede staat.

Tafel met 8 tegels
Startpreis 25 EUR

Eikenhouten Hollandse bijzettafel met acht antieke mangaan/bloemvaastegels ingelegd. Afmeting: 45 x 65 x 39 cm. In goede staat.

Drie delen zilverwerk
Startpreis 30 EUR

Drie delen zilverwerk, 833/000, met een theezeef, met zeilschip, op een lekbak rond model met bewerkte rand. En een roomlepel met een deels getorste steel met graveerwerk. 6,5x11,5cm. ø6x3cm. 12,5cm. ...

Lot antieke parfumflacons (5x)
Startpreis 30 EUR

Vijf antieke parfumflacons, waarvan vier met zilveren dop + één plated dop. Afmeting: 6 - 9 cm. In goede staat.

WMF ijsslepels in cassette
Startpreis 30 EUR

Cassette met daarin 12 silverplated ijslepels, WMF 100-1,5. met een ronde bak en een steel in barokstijl. 14 cm. In zeer goede staat.

Zilveren buddha-to-buddha ring
Startpreis 30 EUR

Zilveren buddha-to-buddha ring, 925/000, model Chain small, breedte 8mm. ca 9,3 gram. ø 53. Duidelijke gebruiksporen.

Lot zilveren sieraden
Startpreis 30 EUR

Lot zilveren sieraden met diverse broches, oorstekers, ringen, hanger en een collier van roze zoetwaterparels met zilveren slot. zilver ca 44,7 gram. In goede staat.

Gouden hanger met groene steen
Startpreis 30 EUR

Geelgouden hanger, 585/000, met een groene gesneden steen. De steen heeft een voorstelling van twee figuren. 19x10mm. ca 1 gram. In goede staat.

Will Kalshoven, Vaas met anemonen
Startpreis 30 EUR

Will Kalshoven. 1907 - 1966. Vaas met anemonen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

J. Benneke, Landschap Giethoorn
Startpreis 30 EUR

J. Benneke. Circa 1930. Landschap Giethoorn met houten brug. Scheurtje. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In redelijke staat.

Doos met diversen
Startpreis 30 EUR

Lot diversen. Oud/antiek. Onder meer; sigaren, pop, keramiek, porselein, camera, Limoges et cetera. Afmeting: 6 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot antiek distilleer werk
Startpreis 30 EUR

Drie antieke delen t.b.v. distelleer werk. 1x Cassette met thermo/meters + gesigneerd Adam, 19e eeuw. 2x Trechter. Afmeting: 35 - 40 cm. In goede staat.

Haardstel, 1910
Startpreis 30 EUR

Antiek 5-delig haardstel van messing. Circa 1910. Afmeting: 74 x 24 x 16 cm. In goede staat.

Japanse bronzen lamp
Startpreis 30 EUR

Oude/antieke Japanse bronzen lampenvoet met draken/vogel decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Porseleinen tafellamp, H 62cm.
Startpreis 30 EUR

Japans porseleinen tafellamp met landschap/floraal/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: H 62 cm. In goede staat.

Lot wijwaterhouders
Startpreis 30 EUR

Lot met acht oude en antieke wijwaterhouders, plus een heilig kruis. Onder meer; messing, porselein. Afmeting: 13 - 35 cm. In goede staat.

Lot antiek keramiek
Startpreis 30 EUR

Lot antiek keramiek. 1900 - 1920. 1x Duits tablet. 1x Koektrommel. 1x 4-Delig lampetstel (deksel gelijmd). Afmeting: 17 - 32 cm. In redelijk/goede staat.

Oosterse waterpijp + tafelgong
Startpreis 30 EUR

Koperen Oosterse bewerkte waterpijp + tafelgong. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 45 cm. In goede staat.

Lot Indonesië (4x)
Startpreis 30 EUR

Lot divers Indonesië. 20e Eeuw. 2x Snijwerk van been. 1x Buste van hardhout. 1x Dekseldoos. Afmeting: 12 - 38 cm. In goede staat.

Antieke notenkraker, 1900
Startpreis 30 EUR

Antiek gepolychromeerde notenkraker gemaakt van vruchtenhout. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.

3x Oosterse kruithoorn
Startpreis 30 EUR

Drie antieke Oosterse kruithoorns. Onder meer; kalebas, hoorn en messing. Afmeting: 15 - 20 cm. In goede staat.