Twee zilveren ringen, 925/000, mat met een ingelegde gepolijste band. ø 63-65, ca. 17,4 gram. Nieuw.
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G